Athlon II X2 ve 750 Ti uyumlu olur mu?

https://www.letgo.com/tr-tr/i/ekonomik-oyun-bilgisayari_e3670234-886e-49cf-a62f-78edd14ed3b9

Peki ya bunlara gtx 750 ti takarsam sonuç aynı mı olur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakıyorum da daha fazla fps artışı görünüyor sanırım bu iki tane attığımdan birini düşüneceğim yorumlarınız için teşekkürler herkese iyi geceler.
Hocam işlemci %75-95 lerde dolaşıyor ekran kartı ise %25 lerde dolaşıyor. 2019 tarihli CSGO videosunda en düşük ayarlarda 40 FPS alıyor. Bunları göre göre alacak iseniz hayırlı uğurlu olsun. Ama ekran kartına verdiğiniz paranın %20 sini kullanabileceksiniz %80 lik kalan kısım ise boşa gidecek bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Peki hangi işlemciyi önerirsininiz ucuz bütçeli gtx 750 ti beslesin yeter ki.
Hocam yukarı da önermiştim ancak tekrardan yazayım. Öncelikle hangi anakartı alacağınıza da bakın ki destekli olsun. Hocam düşük bütçeli olarak AMD Phenom II X4 965 ama üstüne +50-100 TL koyup AMD Phenom II X6 1055T, 1075T, 1090T, 1100T işlemcilere bakabilirsiniz. Bu arada ben şuan sadece AMD tarafında bilgim olduğu için bunları paylaşıyorum. Eğer bir INTEL sistem alacak iseniz ekstra olarak sormalısınız.
Hocam bu arada @UBerk eğer satmadı ise;

AMD Phenom II X6 1055T güzel işlemcidir. Tabii ki önce alacağınız bilgisayarın anakart desteğine bakmalısınız.

Yani diğerlerine göre daha iyi. Ancak dediğim gibi INTEL işlemcileri bilmiyorum. Ama diğerlerine göre iyi gibi duruyor. Bu arada yaklaşık 1 yıldır LetGo kullanıyorum, çok ürün alıp sattım ama şuan piyasa öyle bir hal aldı ki yani çok kötü bir halde. Her şeye oyuncu bilgisayarı yazıyorlar ve çok kazık fiyatlar belirtiyorlar. İyisi var mı tabii ki var ancak eskisine oranla çok düşük. Yani çok dikkat etmeniz gerek ve almadan önce kesinlikle Sahibinden sitesine de bakın derim. Biraz daha insaflılar. Ama evet diğerlerine göre daha iyi bir bilgisayar.

Neden dostum açıklayarak yazsan daha iyi olurdu.
Hocam sanırım 950 TL verilmeyeceği için önermiyor. Yani evet almak istiyorsunuz ancak kötü diye yoksa tabii ki yarın alsanız kimse bir şey yapamaz karar tamamen sizin. Sadece bu kötü duyguyu yaşamaman için uyarıyor. Şöyle söyleyeyim başlığı gördüğüm gibi geldim ve bu kötü deneyimimi paylaşmak istedim. Çünkü cidden bu sistem beni illallah ettirdi. Ve senin de 2 çekirdekli çok eski bir sisteme 800 TL para verip LoL de bile 50-60 fps almanı istemedim. Yani çok acı çektirdi. O yüzden az olsa da bu işlemciler ile ilgili bütün bildiğimi paylaşmak istedim.

Hocam sanırım 950 TL verilmeyeceği için önermiyor. Yani evet almak istiyorsunuz ancak kötü diye yoksa tabii ki yarın alsanız kimse bir şey yapamaz karar tamamen sizin. Sadece bu kötü duyguyu yaşamaman için uyarıyor. Şöyle söyleyeyim başlığı gördüğüm gibi geldim ve bu kötü deneyimimi paylaşmak istedim. Çünkü cidden bu sistem beni illallah ettirdi. Ve senin de 2 çekirdekli çok eski bir sisteme 800 TL para verip LoL de bile 50-60 fps almanı istemedim. Yani çok acı çektirdi. O yüzden az olsa da bu işlemciler ile ilgili bütün bildiğimi paylaşmak istedim.
Başka bir bilgisayarın linkini attım ben hem o bilgisayar kat kat daha iyi o linke bir gidin bakın.

Geri
Yukarı