Athlon II X4 640 sistem için oyun önerisi

Peki hocam bir bakayım yardımcı olabilecekler bana buradan ulaşabilirler.

Hocam güvenli site CoD 1 CoD 2 ETS 1 BF bad C 2 ve telefondan APK Minecraft yüklemiştim
Kanıt.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-12-22 225214.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-22 225214.png
    25,5 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran görüntüsü 2023-12-22 225221.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-22 225221.png
    6 KB · Görüntüleme: 9
Bir deneyeyim hocamda Torrent linki sunuyor.

Ben öyle Torrent'e çok güvenmem hocam başka site var mıdır?

Hocam bende güvenmiyorum fakat bu site en çok güvendiğim sitedir admini hoş yanıt vs veriyor 7 senelik dosyayı bile yeniliyor ve her indirdiğim dosyayı Kaspersky ve VirusTotal'le tarattım onun dışında şu var.

Hocam bende güvenmiyorum fakat bu site en çok güvendiğim sitedir admini hoş yanıt vs veriyor 7 senelik dosyayı bile yeniliyor ve her indirdiğim dosyayı Kaspersky ve VirusTotal'le tarattım onun dışında şu var.
peki hocam birde buna bakayım olmazsa size dönerim

ayrıca hocam başka oyun öneriniz varmıdır?

Peki hocam bir de buna bakayım olmazsa size dönerim.

İlk attığıma çok güveniyorum 2. yi aşırı övüyorlar ve ilki bazı oyunları başka sitelerden alıyor ve kaç senelik site reklama tıklamadıkça sorun olmaz bir de diyelim mining yapıyor kendi kazanmayacaksa neden başka siteden alsın mesela aldığı sitelerden biri FitGirl ben güveniyorum fakat babamın siteside olsa tarama yaparım ona güvenerek bunu öneriyorum aşırı hassasım program indireceksem orijinal siteyi dakikalarca arıyotum önüme çıkana tıklamıyorum çünkü aynı siteyi kopyalayanlar çok örnek sahibinden Steam Facebook.

İlk attığıma çok güveniyorum 2. yi aşırı övüyorlar ve ilki bazı oyunları başka sitelerden alıyor ve kaç senelik site reklama tıklamadıkça sorun olmaz bir de diyelim mining yapıyor kendi kazanmayacaksa neden başka siteden alsın mesela aldığı sitelerden biri FitGirl ben güveniyorum fakat babamın siteside olsa tarama yaparım ona güvenerek bunu öneriyorum aşırı hassasım program indireceksem orijinal siteyi dakikalarca arıyotum önüme çıkana tıklamıyorum çünkü aynı siteyi kopyalayanlar çok örnek sahibinden Steam Facebook.
peki hocam sağolun

Peki hocam bir de buna bakayım olmazsa size dönerim.

Ayrıca hocam başka oyun öneriniz var mıdır?

Max Payne GTA SA 1.6 Cr (FPS pack + en düşük grafikler ana lobi 20 FPS verir ama maçta Skywars vs 60 70.

Peki hocam sağ olun.

Sistem warbanda yetmezse ilk oyun olan M&B oyna fazla fark yok ama Warband kadar keyifli değil mod vs yok ve oyunda sarranid krallığı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı