Athlon II X4 640 ve GTx 750 Ti darboğaz

Maserati

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ekran kartımı Asus Strıx Nvidia Geforce 750ti'a yükseltmeyi planlıyorum ancak işlemcimin dar boğaz yapmasından korkuyorum.

İşlemcim AMD Athlon II X4 640 (3.0ghz), ayrıca Anakartım ASrock n68-s3 ucc ve bir ihtimal ekran kartım da buna gömülü :D

Sizce bu sisteme bu kartı alıp takabilir miyim yoksa anakart ve işlemci değiştirmem gerekir mi, gerekirse ne önerirsiniz?

Teşekkürler şimdiden :D

Merhaba arkadaşlar,

Ekran kartımı Asus Strıx Nvidia Geforce 750ti'a yükseltmeyi planlıyorum ancak işlemcimin dar boğaz yapmasından korkuyorum.

İşlemcim AMD Athlon II X4 640 (3.0ghz), ayrıca Anakartım ASrock n68-s3 ucc ve bir ihtimal ekran kartım da buna gömülü :D

Sizce bu sisteme bu kartı alıp takabilir miyim yoksa anakart ve işlemci değiştirmem gerekir mi, gerekirse ne önerirsiniz?

Teşekkürler şimdiden :D
Merhaba,bende`de amd athlon x4 640 mevcut ve ben`de gtx 750 ti almayı düşünüyorum,acaba siz konudan sonra gtx 750 ti alıp denediniz mi? Darboğaz yaptı mı cevaplarsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı