Athlon II X4 641 için XFX RX 550 alınır mı?

420W bir PSU var ne tür ekran kartı önerirsiniz?
Bütçen nedir? 420w bir PSU ile 6pinlik bir rx570 veya 470 bulunabilir. Darboğaz yapacaktır fakat yine de rx550den daha iyi değerler alacaksın. İlerde de işlemci değiştirdiğinde tam değerlerine erişirsin. Fiyatları benzer birbirine zaten.

Sisteminiz için aşağıdaki ITX daha iyi olacaktır tahminimce 6 pin slotlu o. 1.yi alacaksanız da 6 pin to 8 pin çevirici almalısınız. PSUnuzda 6pin PCI kablosu vardır diye tahmin ediyorum 420w çok psu yok tahmin ettiğim psuyu kullanıyorsunuz muhtemelen. Böyle bir tercih sizin için daha mantıklı olacaktır hem ileriye dönüklük hemde performans açısından.

Sisteminiz için aşağıdaki ITX daha iyi olacaktır tahminimce 6 pin slotlu o. 1.yi alacaksanız da 6 pin to 8 pin çevirici almalısınız. PSUnuzda 6pin PCI kablosu vardır diye tahmin ediyorum 420W çok PSU yok tahmin ettiğim PSU'yu kullanıyorsunuz muhtemelen. Böyle bir tercih sizin için daha mantıklı olacaktır hem ileriye dönüklük hem de performans açısından.

Bir 50TL ceviriciye verip Aorus alsın bence, ITX de sıcaklıklar yüksek oluyor.

Bir 50TL ceviriciye verip Aorus alsın bence, ITX de sıcaklıklar yüksek oluyor.
Şimdiye kadar kullandığım ITXlerin hepsi çift fanlılara göre daha serin çalıştı işin garibi o yüzden ITX öneriyordum aslında. Yine de nasıl yapmak isterse diye iki farklı ilan attım dediğin gibi de olur.

Şimdiye kadar kullandığım ITX'lerin hepsi çift fanlılara göre daha serin çalıştı işin garibi o yüzden ITX öneriyordum aslında. Yine de nasıl yapmak isterse diye iki farklı ilan attım dediğin gibi de olur.

Doğrudur, ilk RX570 alacağım zaman 4 tane ITX ilanına yazmıştım 4'u de furmarktta 78-79'lara dayaninca birakmistim ITX modellerini

Geri
Yukarı