Athlon X2 270 HD 6870 Forza Horizon 4 açılmıyor

RFCkuso

Decapat
Daha fazla  
Merhaba benim sorunum Steam'den oynaya tıklıyorum açılmıyor tekrar oyna oluyor simge ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Sistem.
AMD Athlon X2 270 3.4GHz
6 GB RAM DDR3.
HD 6870.
Windows 8.1

Merhaba benim sorunum Steam'den oynaya tıklıyorum açılmıyor tekrar oyna oluyor simge ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Sistem.
AMD Athlon X2 270 3.4GHz
6 GB RAM DDR3.
HD 6870.
Windows 8.1

Hocam AMD althlon çok eski bir işlemci türü yani sistemde görünen GHz değerleri belki yüksektir o yüzden açabilir diye gözüküyordur ama bu işlemciyle Forza Horizon açmanız zor.

Hocam AMD althlon çok eski bir işlemci türü yani sistemde görünen GHz değerleri belki yüksektir o yüzden açabilir diye gözüküyordur ama bu işlemciyle Forza Horizon açmanız zor.

Doğru fakat hocam bazı kişiler AMD X2 250 ile açıyordu ben sadece 20 25 FPS de olsa oyunu görmek istiyorum.

Doğru fakat hocam bazı kişiler AMD X2 250 ile açıyordu ben sadece 20 25 FPS de olsa oyunu görmek istiyorum.

Anladım...
Tüm sürücüleriniz güncel olduğundan eminsiniz değil mi?

Anladım...
Tüm sürücüleriniz güncel olduğundan eminsiniz değil mi?

Evet hocam eminim ama sanırım işletim sistemi Windows 10 olması lazım. Gene de sağ olun hocam.

Hocam RAM en az 8 Windows 10 Direct X12 olmalı seninki 11 ve işlemcinde yetersiz hocam maalesef benim gibi sizde oynayamazsınız...

Haklısınız hocam. İnşallah ikimizinde oynayabilecek bilgisayarı olur.

Evet hocam eminim ama sanırım işletim sistemi Windows 10 olması lazım. Gene de sağ olun hocam.

Haklısınız hocam. İnşallah ikimizinde oynayabilecek bilgisayarı olur.

Ne demek vazifemiz...

Geri
Yukarı