Athlon X2 270 Sistemde Monitörün Kararıp Gelmesi

RuHLoRD

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Sistemim GTX 750 ti, Athlon x2 270 ve 8 GB bellekten oluşmakta. Bazen kısa süreliğine (saniyelik) kararıp geliyor. Ekran kartımı 1 ay önce aldım. MSI GTX 750 ti. Sorun ekran kartında mı ? Yoksa monitörde mi ? Bu sorunu yaşayıp düzeltebilen var mı ?

Yazmayı unutmuşum güç kaynağım Corsair VS 450 anakartım ise Asrock N68-c gs fx.

Emin değilim fakat ekranda çizgiler oluyorsa vs. VGA'dan olabilir. Kabloda sıkıntı olabilir. Dediğim gibi tam emin değillim.

Darboğazın görüntü ile alakası olmamalı hocam. Ama darboğaz var mı yok mu öğrenmek için oyun içi değerleri paylaşabilirsiniz.

Darboğazım elbette var ama darboğaz ile alakası yok bunları internette gezinirkende yaşıyorum. ETS2 1280 1024 %400 ölçü ultra ayarlarda darboğazsız şekilde oynuyorum. %99 gpu %60 cpu kullanımı var. Zaten başka oyun oynamıyorum şimdilik birde FarCry3 var onuda 2560x2048 çözünürlüğe alıp hallediyorum darboğazı hem görüntü güzel oluyor.

Saçma gibi gelecek de monitör ile kasa bağlantı arasındaki kablo VGA veya HDMI veya DisplayPort farketmez, bir gevşeklik olabilirmi?

Ayrıca sen VGA kullanıyormuşsun şimdi gördüm, bende yaşadım onu. Ama belki de sorun başkadır. Genede bir kontrol et.

Sorun ekran kartında olabilir mi ? Daha 1 ay oldu alalı ama. Veya VGA yüzünden olabilir. Gevşeklik yok.

Sorunum hala düzelmedi yardım edebilecek varmı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı