Athlon X4 740 ekran kartı önerisi

imParlaViens

Hectopat
Daha fazla  
Sistem bilgileri;
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit (10.0, Yapı 15063)
  • Anakart: Gigabyte Technology Co. Ltd. F2A55M-DS2
  • İşlemci: AMD Athlon X4 740 Trinity 32nm Quad Core (4 CPUs) 3.2 (Turbo 3.7) GHz Socket FM2 65W
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 6570 2GB 128bit
  • Bellek: Crucial 2x4GB Total 8GB DDR3
  • HDD: Seagate 1 TB
  • PSU: LPW9-350W

Ben sizin oyun delisi bir kardeşinizim ve yüksek FPS hastasıyım.
Bu sistemi yaklaşık 3,5 yıl önce almıştım ilk başlarda her şey malum çok güzeldi her oyunu yüksek çözünürlük ve kalite ile oynuyordum.

Yalnız yıllar geçmeye başladıkça doğal olarak güncel oyunlara yetersiz kaldığını hissettim, kaldı ki League of Legends gibi Counter Strike - Global Offensive gibi oyunlarda da yüksek FPS alamamaya başladım.

Bu beni ekran kartımın yetersiz olduğunu düşünmeye itti.

Gözlemlerim bu saydığım iki oyunda ortalama, savaş halindeyken en düşük 60-70 en yüksek 90-100 FPS alıyorum. Savaş dışında ise en düşük 120 en yüksek 253 gördüm ama asla sabit değil.

Şimdi sizden yardım olarak bu sisteme alabileceğim en iyi ekran kartını önermenizi istiyorum çünkü çok fazla bilgim ve birikimim yok. Bu konuda yardımcı olabileceğinizi umarak bu konuyu açtım sorularınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bütçe: 800 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı