Athlon X4 840 ve R7 250 Sistemde Kullanılacak PSU Kaç Watt Olmalı

Yani farkli bir oyunda mi denediniz ? Ekran karti vs falan degisti mi ?
bak eskiden mis gibi csgoda oynatıyordu lolde şimdi ikisinide oynatmıyor ısınmadan diye işlemci termal macun falan yeniledim ama sonra tekrar denedim kapanıyor dün gece gpuya oc yaptım azcık (10 arttırdım) lole girdim kapanmadı şaşırdım 2-3 el oynadım rahat sonra sabah pc açtım oyuna girdim küt kapandı :(

bak eskiden mis gibi csgoda oynatıyordu lolde şimdi ikisinide oynatmıyor ısınmadan diye işlemci termal macun falan yeniledim ama sonra tekrar denedim kapanıyor dün gece gpuya oc yaptım azcık (10 arttırdım) lole girdim kapanmadı şaşırdım 2-3 el oynadım rahat sonra sabah pc açtım oyuna girdim küt kapandı :(
Hocam CS:GO da FPS nizi 100 e sabitleyip dener misiniz birde ? Nasil yapicam derseniz konsola fps_max 100 yazin. Bu sayede dusuk FPS alinca bilesenler daha az güç çekecek. OC yapip sorun yasamamaniz ilginc dogrusu.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı