Satılık Athlon X4 845 ve R7 370 Sistem + Monitör + Ekipman

Bana sorarsanız 1500 TL çok ucuz kalmış. En az 2000 TL'den vermenizi tavsiye ederim.

Birkaç gün içinde 1400 TL'den gidecek gibi duruyor. Uzun süredir biriyle irtibat halindeyim. 1400 TL'den anlaştık. Eğer bugünkü fiyatlara göre bir fiyat çıkarmış olsam o zaman 2000 civarı olurdu. Ama aldığım fiyatın fazlasına satmak uyanıklık olur, yakışı kalmaz bana göre.

Birkaç gün içinde 1400 TL'den gidecek gibi duruyor. Uzun süredir biriyle irtibat halindeyim. 1400 TL'den anlaştık. Eğer bugünkü fiyatlara göre bir fiyat çıkarmış olsam o zaman 2000 civarı olurdu. Ama aldığım fiyatın fazlasına satmak uyanıklık olur, yakışı kalmaz bana göre.
Haklısınız, ama yine de 2000'den aşağı gitmezdi bu PC. Yine de karar sizin. İyi satışlar dilerim.

Haklısınız, ama yine de 2000'den aşağı gitmezdi bu PC. Yine de karar sizin. İyi satışlar dilerim.

Teşekkür ederim.
Sistemin fiyatı 1700 TL olarak güncellendi. Pazarlık payı var.

Son düzenleme:
0530-243-3329 müsait olduğunuz bir vakit yazabilir misiniz, saatin geç olması mühim değil hocam.

Son düzenleme:
Sadece kasayı satma gibi bir düşünceniz var mı? Bir arkadaşım bu aralar sistem arıyor da.

Geri
Yukarı