dark1234

Kilopat
Arkadaslar 2 gun once Youtube'da gezerken bir video gordum ve carpiciydi. Bu PC'yi adam 1300'e topluyor ve sonra BF1'de ve GTA 5'de 50 FPS rahat aliyor. Hem de high'da. Bende toplamayi dusunuyorum. Sizce bir sorun olur mu? Danismadan toplamayayim dedim haberinize. Yaz tatiline dogru topluycam.

Sistem özellikleri;
  • Asus A68 NM-K
  • Amd Athlon X4 860k
  • TeamDark series 8 GB DDR3 1600 Mhz
  • Gigabyte RX 460 windforce OC 2 GB
  • Toshiba 1TB 7200 RPM
  • Aerocool VX Series 400w
  • DarkDragon kasa
Not:ek olarak benim eski bir kasma var ve adam bu sistemin toplam 200W kullandigini soyledi. Benim eski kasami kullansam ve icindeki 250W'luk guc kaynagini kullansam sorun olur mu ve her turlu detayiniza ve elestirinize acigim. İstediginiz duzenlemeyi yapip su soyle daha iyi olur diyorsaniz yapabilirim.

Arkadaslar 2 gun once Youtube'da gezerken bir video gordum ve carpiciydi. Bu PC'yi adam 1300'e topluyor ve sonra BF1'de ve GTA 5'de 50 FPS rahat aliyor. Hem de high'da. Bende toplamayi dusunuyorum. Sizce bir sorun olur mu? Danismadan toplamayayim dedim haberinize. Yaz tatiline dogru topluycam.

Sistem özellikleri;
  • Asus A68 NM-K
  • Amd Athlon X4 860k
  • TeamDark series 8 GB DDR3 1600 Mhz
  • Gigabyte RX 460 windforce OC 2 GB
  • Toshiba 1TB 7200 RPM
  • Aerocool VX Series 400w
  • DarkDragon kasa
Not:ek olarak benim eski bir kasma var ve adam bu sistemin toplam 200W kullandigini soyledi. Benim eski kasami kullansam ve icindeki 250W'luk guc kaynagini kullansam sorun olur mu ve her turlu detayiniza ve elestirinize acigim. İstediginiz duzenlemeyi yapip su soyle daha iyi olur diyorsaniz yapabilirim.
250W'ın yeteceğini sanmıyorum. Siz 400W'lık alın. İşinizi sağlama almış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı