Athlon X4 860k için ekran kartı önerisi

cag1nn

Decapat
Öncelikle herkese merhaba, konuyu açma sebebim olan ekran kartım R7 240.Bu ekran kartı sayesinde hiçbir oyunu oynayamıyor, zevk alamıyorum. En azından GTA V'i FiveM'da 60 FPS açabilecek bir ekran kartı önerirseniz çok memnun olurum. Dip not düşeyim, şu an yeni bilgisayar alacak gücüm yok o yüzden rica ediyorum "o PC'den bir şey olmaz git değiştir" tarzı şeyler yazmasanız sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı işlemciyi kullandım zamanında R7 250 ile çok severdim. O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam RX580 1050 Ti gibi kartlar üst sınırdı diye hatırlıyorum sonrası darboğazdı galiba.

Bütçeniz nedir? Yeni kart alacaksanız ama bütçe yazmamışınız :)

Hocam 1k ya gtx 770 veya r9 380 civarı 2. El bir kart çok çok güzel işinizi görür.

Aynı işlemciyi kullandım zamanında R7 250 ile çok severdim. O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam RX580 1050 Ti gibi kartlar üst sınırdı diye hatırlıyorum sonrası darboğazdı galiba.

Hocam o işlemci için RX580 fazla üst bir sınır.

Öncelikle herkese merhaba, konuyu açma sebebim olan ekran kartım R7 240.Bu ekran kartı sayesinde hiçbir oyunu oynayamıyor, zevk alamıyorum. En azından GTA V'i FiveM'da 60 FPS açabilecek bir ekran kartı önerirseniz çok memnun olurum. Dip not düşeyim, şu an yeni bilgisayar alacak gücüm yok o yüzden rica ediyorum "o PC'den bir şey olmaz git değiştir" tarzı şeyler yazmasanız sevinirim.

3 yıl boyunca o işlemci ile rx5604gb modelini kullandım genel olarak memnundum.

Hocam forum kullanıcıları çok iyi insanlar, böyle konularda hiç sistem değiştir diyeni görmedim şahsen.

Hocam iyi insan olduklarını biliyorum ama ben dışarıda arkadaşlarıma sorduğumda hep aynı cevapları verdikleri için artık psikolojime işledi gibi bir şey oldu.
Anladım hocam.

2.000-2.500 TL arası düşünüyorum ikinci el de olabilir sorun olmaz.

GTX1050 Ti - RX570 seviyesinin üstüne çıkmayın bence ya da yeni sisteme falan geçersem eski ekran kartımı kullanmaya devam ederim derseniz ikinci elde GDDR6 GTX1650 - GTX1650S bakının

Geri
Yukarı