Athlon X4 860K ve A68HM Sisteme Görüntü Gelmiyor

mstfynlmz53

Hectopat
Öncelikle merhabalar.
Dün Aliexpress'ten 150TL'ye aldığım X4 A860K işlemci geldi taktım, kapattım ve soğutucuyu falan halledip düğmesine bastım. Fakat hiçbir şekilde görüntü gelmedi. Önceki işlemcim olan A6 6400K çalışıyorken yeni taktığım 2. El X4 860K çalışmadı acaba sorunu nedir bozuk mudur? Direkt anlaşmazlık mı açayım yoksa sistemle bir uyumsuzluğu mu olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Sistemim:
  • A68HM Gaming anakart
  • 8 GB(4X4) RAM
  • 600 GB HDD
  • 400Watt PSU
Keza yine birkaç gün önce gelen Aliexpress'ten aldığım GTX750 Ti 2 GB ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
X4 860K'yı sisteme takarsanız, görüntü alamazsınız. Harici ekran kartına ihtiyacınız var. Sorun belki de ekran kartındadır. Sistem açılıyor mu, yoksa tepki mi vermiyor? Açılıyorsa, monitörden gelen görüntü kablosunu kasada nereye taktınız?

Ekran kartının çalıştığına eminim ve VGA kablosunu ekran kartına taktım sistem açılıyor fanlar dönüyor ama ekranda hala sinyal yok yazıyordu
Bu arada konu sahibi benim soru eklerini yanlış yazdığım için Ban yedim cevap veremiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı