Athlon X4 860K ve GTX 750 Ti Sistem Toplama

SadullahB

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci: AMD Athlon x4 860K 3.7 GHz (4.3 GHz'e kadar stock fan ile overclock)
  • Ekran Kartı: Asus GTX 750 Ti Strix OC Edition
  • RAM: 8 GB Soğutuculu (4x2)
  • Depolama: 1500 GB HDD

Çevre Birimleri:
  • Klavye: Trust GXT 880
  • Mouse: Logitech G402
  • Monitör: Fujitsu 21' LED ve Samsung SYNCBMaster 1930

Bu bilgisayar nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa öyle bir bilgisayarı para vererek alacağınız bir "Çöp" olarak tanıtırdım. Önerim para biriktirilmesidir veya ikinci el daha güzel bilgisayar alınabilir.

Bana kalırsa öyle bir bilgisayarı para vererek alacağınız bir "Çöp" olarak tanıtırdım. Önerim para biriktirilmesidir veya ikinci el daha güzel bilgisayar alınabilir.
Yuh be :mad: Ne kadar terbiyesiz? Sen hangi haklarına dayanarak çöp dersin? Kusuruma bakmayın adminler ama adam bilgisayara çöp demiş. Adamın PC'sine "Çöp" diyor. Sonra bu insanlar niye bu kadar kaba? Adamın parası o kadar zengin gübresi. Haksız mıyım?

Yani ben de GTX 1050 Ti ve i3 7100 var ayrıca 4 GB 2400 MHz 2x4 RAM ama ben ona buna çöp demiyorum. Haksız mıyım?

• İşlemci: AMD Athlon x4 860K 3.7 GHz (4.3 GHz'e kadar stock fan ile overclock)
  • Ekran Kartı: Asus GTX 750 Ti Strix OC Edition
  • RAM: 8 GB Soğutuculu (4x2)
  • Depolama: 1500 GB HDD
Çevre Birimleri:
  • Klavye: Trust GXT 880
  • Mouse: Logitech G402
  • Monitör: Fujitsu 21' LED ve Samsung SYNCBMaster 1930

Bu bilgisayar nasıl?
1500 GB HDD? Bence saçma. Harddisk'i 500 GB yapıp yeni R3'lerden alıp çok daha iyi yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yuh be :mad: Ne kadar terbiyesiz? Sen hangi haklarına dayanarak çöp dersin? Kusuruma bakmayın adminler ama adam bilgisayara çöp demiş. Adamın PC'sine "Çöp" diyor. Sonra bu insanlar niye bu kadar kaba? Adamın parası o kadar zengin gübresi. Haksız mıyım?
Kusuruma bakma ama benim düşüncem günümüzde böyle bir sistemi sıfır olarak satın almak aptallıktır.
Bunu sebeplerini sıralayayım:
  1. Sistem güncel değil.
  2. Geliştirmeye tamamen(SSD eklemek dışında) kapalı.
  3. 1-2 sene sonra çıkacak oyunlarda üzmeye başlayacaktır.
  4. Sıfır olarak bu sistemi alacağınız fiyatı biraz artırıp veya ikinci el olarak daha iyi bilgisayar alınabilir.

Bu görüşüne katılıyorum. Bu sistem 2. el olarak alınabilir ve verdiğiniz fiyatı hakeden bir sistem olur ama dediğim gibi yakında yetersiz gelecektir.

Onun yerine G4400 ile bir sistem toplayın, düşük bütçe ile yükseltmeye açık bir sistem.

Ama tabiiki bir R3 1200 değil:p.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı