ATI HD 4600 Windows 10 Sürücüsü Nereden İndirilir?

Mustafa Gezen

Decapat
Ekran kartım ATI HD 4600 fakat Dxdiag'da gözükmüyor ve ben bu ekran kartının driverini bulamadım. Bir üst ekran kartını driverini yükleyeyim dedim ondada en fazla Win 8 var. Benim sistem Win 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kendi kurarsa kurar, yoksa AMD'nin resmi Windows 10 sürücüsü yok:

ATI Radeon™ HD 4650 Drivers & Support | AMD

Ekran kartın 2008 yılından kalma. 10 yıllık karta sürücü çıkmıyor artık doğal olarak. Kartını değiştireceksin.

Driverı zaten Windows 10 tarafından otomatik kurulmakta eski Radeon HD kartların ancak Catalyst kuramıyorsun. Catalyst kurmanın yolunu da Catalyat Control Center Yüklenmeme Sorunu bu konuda anlatmıştım.

Catalyst kurmak istemiyorum diyorsan Windows Update'in açık olsun ve güncellemeleri yapsın, Windows 8.1 için olan sürücüyü kuruyor Windows 10'a ve sorun çıkmıyor.

Driverı zaten Windows 10 tarafından otomatik kurulmakta eski Radeon HD kartların ancak Catalyst kuramıyorsun. Catalyst kurmanın yolunu da Catalyat Control Center Yüklenmeme Sorunu bu konuda anlatmıştım.

Catalyst kurmak istemiyorum diyorsan Windows Update'in açık olsun ve güncellemeleri yapsın, Windows 8.1 için olan sürücüyü kuruyor Windows 10'a ve sorun çıkmıyor.
Ya ben şimdi catalyst control centeri indirdim fakat dxdiagda ekran kartım gözükmüyor ve monitörümün orjinal çözünürlüğünü kullanamıyorum ekran çok büyüdü bide ccc açılmıyor (CCC kullanılarak yapılandırılacak başka bir ayar bulunamamaktadır.) diyor
Lütfen yardım edinnn

Ya ben şimdi catalyst control centeri indirdim fakat dxdiagda ekran kartım gözükmüyor ve monitörümün orjinal çözünürlüğünü kullanamıyorum ekran çok büyüdü bide ccc açılmıyor (CCC kullanılarak yapılandırılacak başka bir ayar bulunamamaktadır.) diyor
Lütfen yardım edinnn
CCC'yi indirdikten sonra o siyah arka plan içinde yeşil yazılar geçen ekran var o ekrandan sonra ki diğer ekrana devam etme. Oradaki yazıda anlattığım gibi sürücüyü manuel kuracaksın, istersen bilgisayarına Discord kur bana Discord adresini ver oradan ekran paylaşımı aç ben sana ne yapacağını oradan yazayım sende dediklerimi yap kurmaya çalışalım sürücüyü. Bilgisayarında sürücü olmadığı için monitör çözünürlüğünü orijinale getiremezsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı