ATI Mobility Radeon HD 5000 Windows 10 ile çalışmama

Umut Uras

Kilopat
Daha fazla  
Packard Bell easynote TJ75 yaklaşık olarak 10 yıllık. Windows 10 ilk çıktığı gününde yüklemiştim ve o zamanlar hiçbir sorun yaşamıyordum. Uzun zaman kullanmadım ve bilgisayarı çıkarttığımda wndows 10 sürüm 1903 yükledim. Ekranda garip garip desenler gidip geliyordu ve araştırdığımda ekran kartı driverından olduğunu öğrendim. Ben de Windows 10'un ilk çıkan sürümünü yüklemeye çalıştım. En eskisini bulamasam da 2016 Şubat sürümünü buldum ve kurdum. Fakat şimdi driverı kurar kurmaz ekran gidiyor ve geri gelmiyor. Sadece güvenli mod da başlatabiliyorum. Ne yapabilirim? (ATI Mobility Radeon HD 5000 series)

Dediğim gibi sürüm 1903 indirdiğimde driver ı kurduktan sonra ekranda değişik şeyler olmaya başladı. Ben de zamanında sorunsuz kullandığım eski sürüme dönmeyi düşünmüştüm.

Ben kendimi anlatamadım galiba. Zaten güncel sürümde sıkıntı çıkarttığı için eski sürüme dönmeyi denemiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı