ATI R5 M420 Performansı Nasıldır?

tqlp1

Hectopat
Daha fazla  
Yeni ASUS markalı laptop aldım. Laptopun içindeki ekran kartı modeli : ATI R5 M420. Internetten FPS ayarlarına falan baktım fakat Crimsona girdiğimde "Ek Ayarlar" seçeneği yok.
Herkes oradan ayar yapıp performans arttırıyor. Arkadasım da 6 senelik Toshiba ATI Hd 5xx serisi ekran kartı var ve CS:GO'da 100 FPS alıyor ve ben 40 FPS'nin üstüne cıkamıyorum.
Bu ek ayarlar menüsünü nasıl bulabilirim? Son olarak Google'da "ATI R5 M420" arattırdığım zaman pek fazla makaleye rastlamadım. Bu model tutulmayan veya sıkıntılı bir ekran kartı mıdır? Yardımcı olursanız ve ekran kartı modelim hakkında yorum yaparsanız cok sevinirim.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni ASUS markalı laptop aldım. Laptopun içindeki ekran kartı modeli : ATI R5 M420. Internetten FPS ayarlarına falan baktım fakat Crimsona girdiğimde "Ek Ayarlar" seçeneği yok.
Herkes oradan ayar yapıp performans arttırıyor. Arkadasım da 6 senelik Toshiba ATI Hd 5xx serisi ekran kartı var ve CS:GO'da 100 FPS alıyor ve ben 40 FPS'nin üstüne cıkamıyorum.
Bu ek ayarlar menüsünü nasıl bulabilirim? Son olarak Google'da "ATI R5 M420" arattırdığım zaman pek fazla makaleye rastlamadım. Bu model tutulmayan veya sıkıntılı bir ekran kartı mıdır? Yardımcı olursanız ve ekran kartı modelim hakkında yorum yaparsanız cok sevinirim.
İyi forumlar.
Bilgisayar almadan önce keşke buraya danışsaydın dostum, o ekran kartı giriş seviyesi düşük bir kart o yüzden çok fazla performans beklemen yanlış olur. Eğer ürünü iade etme hakkın bulunuyorsa iade edip ve eğer CS:GO oynamak için bir pc alacaksanız en aşağı GT940MX'e sahip bir notebook almanız gerek akıcı bir şekilde oynamak için.

ATİ değil artık AMD. R5 M420, 430 gibi mobil ekran kartları M320 ve 330'un makyajlanmış halleridir. O kadar kötü makyaj ki düşün donanım kimlikleri ele verir. Yani bir nevi isim değiştirilmiş hali. Sen film ve video izlemene bak, boş ver oyunu. Ayrıca ATI HD 5*** ile de o değerler sallama yapmışlar sana.

Asus X542BP model laptop aldım. 8 GB RAM var. 3.0 GHz kullanıyor. PUBG'de 30 FPS alıyormuş, donma gibi sorunlar ya da GTA 5'de donma gibi sorunlar yaşanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı