ATI Radeon HD 2400 Pro driver kurulumu

N0wsei

Decapat
Daha fazla  
Bende ATI Radeon HD 2400 Pro ekran kartı var ama bir türlü sürücüleri bulamıyorum. Windows kurmadı AMD sitesinde bulamadım. Nereden ve nasıl kurabilirim?

Konuya bakabilirsiniz. HD 2400 olarak Windows 8 için var. Onunla deneyin.

W10 için diyorsan otomatik algılamadıysa sıkıntı olabilir. Ben HD 3650 için W7 sürücüsü denedim mavi ekran verdi. Otomatik algılıyor bu kartı sorun yok.

Konuya bakabilirsiniz. HD 2400 olarak Windows 8 için var. Onunla deneyin.

Ben Windows 10 kullanıyorum ona uygun yok mu?

Windows 10 için olanını göremedim.

Zaten yok hocam. Orada Windows 10 için nasıl kurabilirsiniz onu anlatıyor. Anlatıma göre yapabilirsiniz.

Teşekkürler yardımınız için sağ olun.

Teşekkürler.

Teşekkürler.
Sana kalmış istersen dene algılıyor zaten geçen de yazmışım. Gidip AMD kontrol paneliyle, 7-8 sürücüsüyle falan uğraşırsan mavi ekran yiyebilirsin. Windows 10'u formatladığında sistem kendini hazır hale getirirken sürücüyü kuruyor, sağda solda siyah kısım varsa tam ekran oluyor. Sende otomatik algılanmıyor mu sürücü? Kontrol panelinin de çok kararlı çalıştığını söyleyemem geçen sene uğraşmıştım.

Sana kalmış istersen dene algılıyor zaten geçen de yazmışım. Gidip AMD kontrol paneliyle, 7-8 sürücüsüyle falan uğraşırsan mavi ekran yiyebilirsin. Windows 10'u formatladığında sistem kendini hazır hale getirirken sürücüyü kuruyor, sağda solda siyah kısım varsa tam ekran oluyor. Sende otomatik algılanmıyor mu sürücü? Kontrol panelinin de çok kararlı çalıştığını söyleyemem geçen sene uğraşmıştım.

Ağa Win8 kurmak daha kolay geldi oradan driverlar kurdum format atarsam bayağı bir veri geri yüklemem gerekecekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı