ATI Radeon HD 2400 Pro PUBG Lite kaldırır mı?

RetroMANTR

Decapat
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı ben aşağıda verdiğim sistemle PUBG Lite oynayabilir miyim?
İşlemci: Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20 GHz.
RAM: 2 GB.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 2400 Pro.
Bu sistemle PUBG Lite oynanır mı bir de hafızamda boş yer var indirilebilirse indireceğim.

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı ben aşağıda verdiğim sistemle PUBG Lite oynayabilir miyim?
İşlemci: Intel Pentium Dual CPU E2200 2.20 GHz.
RAM: 2 GB.
Ekran kartı: ATI Radeon HD 2400 Pro.
Bu sistemle PUBG Lite oynanır mı bir de hafızamda boş yer var indirilebilirse indireceğim.

DX 11 destekli ekran kartı lazım.

Kaldırmaz, açamazssın bile oyunu çünkü o kart DX11 desteklemiyor, ekran kartını yükseltmeniz lazım. Ve ayrıca o işlemcide yetersiz ani FPS düşmesiları çok olacak ve can sıkıcı bir durum olacaktır. Ayrıca RAM'inizde yetersiz en az 4 GB olmalıydı.

Tamamdır teşekkürler.Denesem bilgisayara bir şey olur mu yani bilgisayar mavi ekran veya devrelerin yanması gibi sorunlarla karşılaşır mı eğer yani sadece bilgisayar kapanır ama tekrar açılır ise deneyeceğim yani kısacası bilgisayarı tamirciye götürecek kadar bir sorun oluşur mu oynamaya kalksam.

Sorun olmaz ancak hevesin kursağında kalır. Bence hiç deneme denersende olacağı söylüyorum: 12 FPS, sürekli kasacak sen bundan ümitlenip PFS artırmak için başvurduğun yolların hepsi boşa çıkacak uğraşma deneme bile sen üzülürsün. İşlemcini değiştir, RAM takviyesi yap, ekran kartını değiştir. Q6600 Q8200, Q8300 gibi işlemciler ve + 2 GB RAM +HD 5670 ile sistemini güncellersen PUBG Lite'de 60 FPS garantisini sana verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı