ATI Radeon HD 4600 overclock

Furkan Kızılay

Hectopat
Overclock hakkında YouTube'da birkaç video izledim ve biraz bilgi sahibi edindim MSI Afterburner programı ile hız aşırtmak istiyorum fakat ekran kartıma ve diğer bileşenlerime zarar vermek istemiyorum. Ekran kartıma uygun aşırtmayı nasıl yapabilirim ya da yapmalı mıyım kafam biraz karışık şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Frekansı yavaş yavaş (tek seferde 50 mhz) arttır ve bir sorun (mavi ekran vb.) yoksa yine arttır ama kartın sınırlarına getirme. Ve kartın modelini tam olarak yaz. @FalconPolat biraz haklı o kartta pek bir etkisi olmayacaktır ama deneyebilirsiniz.

Frekansı yavaş yavaş (tek seferde 50 mhz) arttır ve bir sorun (mavi ekran vb.) yoksa yine arttır ama kartın sınırlarına getirme. Ve kartın modelini tam olarak yaz. @FalconPolat biraz haklı o kartta pek bir etkisi olmayacaktır ama deneyebilirsiniz.
doğru söylüyorsunuz ekran kartı güzel değil ama öğrenciyim kendimce para biriktirsem de her şey aşırı pahalı olduğu için elimdekilerle yetinmeye çalışıyorum teşekkürler size de :)
Ekran kartını tam olarak yaz demişsin de internete yazdığımda fazla bir bilgi alamıyorum ekran kartım ATI Radeon HD 4600 Series

Geri
Yukarı