ATI Radeon HD 4800 Series driver nasıl indirilir?

Ghaned

Hectopat
AMD'nin kendi sitesinde neredeyse bütün ekran kartları var ama HD 4800 series ekran kartına driver yok. Defalarca baktım ama bulamadım. Güncel driverı nereden bulabilirim?

Şu konuya bir göz atın hocam isterseniz.

Burdaki işlemlerle çözenler varmış

Hocam var AMD'nin sitesinde ben görüyorum. 4800 diye ekran kartı yok bu arada o seri sadece. Ekran kartının üstündeki etikete bak istersen. HD 4850 mi, HD 4870 mi falan diye...

İlk olarak HD 4800 series dedigimiz şey seri adı sana model numarası lazım onu da söyle öğrenebilirsin GPU-Z adli programı indir aşağıda bulunan NVIDIA logosunun üstünde lookup var oraya bastığında bir internet sekmesi açılacak orada ekran kartının tam modeli olacak onu verirsen sana linkini atarım ya da kendin indirirsin.
GPU-Z TechPowerUp

Ekran-kartı-özellikleri-öğrenme.png

Asıl adı AMD ATI Radeon 4850 . Fakat driverını indirmem için işletim sistemimin Windows 8 veya Windows 7 olması lazım. Benim şuan ki işletim sistemim Windows 10. Ekran kartını güncellemek için Windows 8 yapmak pek mantıklı gelmiyor.

Asıl adı AMD ATI Radeon 4850. Fakat driverını indirmem için işletim sistemimin Windows 8 veya Windows 7 olması lazım. Benim şu anki işletim sistemim Windows 10. ekran kartını güncellemek için Windows 8 yapmak pek mantıklı gelmiyor.

O zaman dosyaları Windows 10 için tasarlanmış versiyonunu bulmaya çalış YouTube'dan bak ,yok ise kendin yap ben de Windows 10'dan 8.1e uyarlamıştım denemekten zarar gelmez.

Nasıl yapacağım reis pek bu işleri bilmiyorum.

Geç cevap verdiğim için kusura bakma öncellikle bir link bırakacağım oradaki adımları izleyerek dener misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı