ATI Radeon HD 7350 sistem CoD: Modern Warfare 2 kaldırır mı?

Doğru ayarlar ile rahat bir şekilde oynarsınız hatta, Modern Warfare 3'ü bile oynayabileceğinizi düşünüyorum daha düşük FPS ile olsa da.
Zaten 2yi oynayan 3ü de oynar. Aynı oyun, farklı hikaye. Hatta black ops serisini 2.oyununa kadar bile güzel güzel oynar. Black Ops 1 optimizasyon açısından biraz sıkıntılı. Benim eski bilgisayarımda 2 daha rahat oynanıyordu. Ama siz yine de Black Ops 1 oyunu ve 2.oyunu rahatlıkla oynarsınız. Bu arada dünyanın en güzel serilerinden biri ha. AC 1-4 ve bu seri mükemmelim. AC Serisini de öneririm size. 15-20 FPS ile AC4 bitirmiştim.

• OS: Microsoft Windows XP or Windows Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
  • Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ Processor or better supported
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better or ATI Radeon 1600XT or better
  • DirectX®: Microsoft DirectX(R) 9.0C
  • Hard Drive: 12 GB of Free hard Drive space
  • Sound: 100% DirectX 9.0C compatible sound Card
  • Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation.
  • Co-op/Multiplayer Hosting: To host CO-OP or MP matches, a 2GHz Dual-Core or better Processor is recommended.
Arkadaşlar da paylaşmış da 1 GB RAM en düşük sistem gereksinimleri 4 GB RAM nasıl kaldırmıyor
Steam'da paylaşınlan sistem gereksinimleri

Zaten 2'yi oynayan 3Ü de oynar. Aynı oyun, farklı hikaye. Hatta Black Ops serisini 2.oyununa kadar bile güzel güzel oynar. Black Ops 1 optimizasyon açısından biraz sıkıntılı. Benim eski bilgisayarımda 2 daha rahat oynanıyordu. Ama siz yine de Black Ops 1 oyunu ve 2.oyunu rahatlıkla oynarsınız. Bu arada dünyanın en güzel serilerinden biri ha. AC 1-4 ve bu seri mükemmelim. AC Serisini de öneririm size. 15-20 FPS ile AC4 bitirmiştim.

Bana nedendir bilmem ama MW3'ün grafiği MW2'den daha güzel gibi geliyor. Bir dönem Radeon HD 2400 Pro ile bir şekilde MW serisini bitirmiştim bir ara tekrar oynamak lazım.

Geri
Yukarı