ATI Radeon X1550 için güncel sürücü nereden bulunur?

Furkan_R4KT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ATI Radeon X1550 adlı bir ekran kartım var. Sürücüsü yüklü ancak en güncel driverımı bilmiyorum. AMD'nin sitesinde yok ATI'nin sitesinde bulamadım aygıt yöneticisi de en güncele sahip diyor ama kuşkulanıyorum. En güncel sürücü linkini atar mısınız? Bir de şu anki sürücünün üstüne kursam sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Çok teşekkür ederim deneyeceğim.

Hocam kurduğum zaman bu hatalar geldi.

1623839106037.png

1623839120788.png

Linke bakabilirsiniz. Güncel sürücüsü gözükmüyor. Uyumluluk modunu kullanarak deneyin.

Hocam diğer arkadaşın gönderdiği konulardada o site var oradan indirdim.

update te herhangi bir ekran kartı güncellemesi almadım. ekran kartım eski olduğu için 512mb zaten son sürümdür de bir teknolojiyle 1gb a kadar çıktığını duymuştum :D
Donanımınız eğer 512mb bellek ile geldiyse onu yazılımla 1GB a yükseltemezsiniz.

Bir ekran kartı GPU modelinin bir kaç farklı belleğe sahip modeli olabilir. Ancak bu yazılım ile değişmez.
Sizin aldığınız ne ise hangi sürücüyü kurarsanız kurun donanım özellikleri aynı kalacaktır. :)

Dediğiniz gibi zaten genellikle eski kartların son sürümü kurulur en son o bulunduğu için. %95, %5 hata payı ile sizde kurulu olan driver, son ve stabil sürücüdür. :)

Hayırlı günler dilerim ustam. 🙌

Donanımınız eğer 512mb bellek ile geldiyse onu yazılımla 1GB a yükseltemezsiniz.

Bir ekran kartı GPU modelinin bir kaç farklı belleğe sahip modeli olabilir. Ancak bu yazılım ile değişmez.
Sizin aldığınız ne ise hangi sürücüyü kurarsanız kurun donanım özellikleri aynı kalacaktır. :)

Dediğiniz gibi zaten genellikle eski kartların son sürümü kurulur en son o bulunduğu için. %95, %5 hata payı ile sizde kurulu olan driver, son ve stabil sürücüdür. :)

Hayırlı günler dilerim ustam. 🙌
saolun ustam

Yeni konular

Geri
Yukarı