ATI Radeon X1650 sistem hangi oyunları kaldırır?

Hortlatıyorum ama çok gömmüşsünüz.
O kartla Warband'de en yüksekte 20-30 FPS alıyorum bayada stabil.
Onun dışında Minecraft 1.8 OptiFine ile her şey düşükte 230 FPS aldım.
Olmadı sürücüden ince ayar ve hız aşırtma yaparsınız.

Ekran Alıntısı.PNG

Bu arada sistemim:
2x2GB 800 MHz RAM.
Pentium E5700.
GA-G41m Combo.

Kolay gelsin😀

Hortlatıyorum ama çok gömmüşsünüz.
O kartla Warband'de en yüksekte 20-30 FPS alıyorum bayada stabil.
Onun dışında Minecraft 1.8 OptiFine ile her şey düşükte 230 FPS aldım.
Olmadı sürücüden ince ayar ve hız aşırtma yaparsınız.

Eki Görüntüle 1032186

Bu arada sistemim:
2x2GB 800 MHz RAM.
Pentium E5700.
GA-G41m combo.

Kolay gelsin😀

Kardeş ocağına düştüm PC'yi Windows 10 yapınca ekrnada cızırtı oluyor örnek Denetim Masası'nın bir kısmı gözüküyor bir kısımı gözükmüyor Win 7 Win 8 de böyle bir şey yok bende driver olduğunu düşünüyorum bendeki driver da hız aşırtmada yok sen bu driver nereden yükledin söyler misin?
Benim kart bu AMD sistesinden aradım bulamadım.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Kardeş ocağına düştüm PC'yi Windows 10 yapınca ekrnada cızırtı oluyor örnek Denetim Masası'nın bir kısmı gözüküyor bir kısımı gözükmüyor Win 7 Win 8 de böyle bir şey yok bende driver olduğunu düşünüyorum bendeki driver da hız aşırtmada yok sen bu driver nereden yükledin söyler misin?
Benim kart bu AMD sistesinden aradım bulamadım.

İlk önce ben Windows 8.1 kullanıyorum(yeni geçtim) Windows 7 driveri kurdum ve son sürümü 10.2'dir AMD desteği kestiği içinde sitesinde bulamazsınız. Buradan indirdim bende.

Windows 7 uyumluluk ayarında çalıştır.
Eğer Windows 8.1'de hızlı aç'madaki tiki kaldır siyah ekran sorunun olur. Bu arada RAM'niz kaç GB, 4 ise şiddetle Windows 8.1'e geçmenizi öneriyorum.

Ekran kartım fansız ASUS X1650 sizinki daha iyi 😀

İlk önce ben Windows 8.1 kullanıyorum(yeni geçtim) Windows 7 driveri kurdum ve son sürümü 10.2'dir AMD desteği kestiği içinde sitesinde bulamazsınız. Buradan indirdim bende.

Windows 7 uyumluluk ayarında çalıştır.
Eğer Windows 8.1'de hızlı aç'madaki tiki kaldır siyah ekran sorunun olur. Bu arada RAM'niz kaç GB, 4 ise şiddetle Windows 8.1'e geçmenizi öneriyorum.

Ekran kartım fansız ASUS X1650 sizinki daha iyi 😀

Windows 7 desteği biti eski Windows 10 kuruyum dedim sürücüden kaynaklı bozuk görüntü ondan Win 8.1 kurdum 64 Bit hı Level 2 GB 800 MHz.
Kingston 1GB600 MHz.

Bak Call of Duty 2, bully, Left 4 Dead 2, Need for Speed undergraund, 2 Counter-Strike Source, Need for Speed Most Wanted, assasin Creed 2, GTA 4, Half-Life 2, GTA San Andreas bir de manhunt 2 bunların hepsini oynuyorum ve benim PC seninkinden daha kötü yani hiç zorlanmadan oynayabilirsin AC2 ve GTA 4 de kasar biraz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı