ATI Radeon X1650 sistem hangi oyunları kaldırır?

Hortlatıyorum ama çok gömmüşsünüz.
O kartla Warband'de en yüksekte 20-30 FPS alıyorum bayada stabil.
Onun dışında Minecraft 1.8 OptiFine ile her şey düşükte 230 FPS aldım.
Olmadı sürücüden ince ayar ve hız aşırtma yaparsınız.

Bu arada sistemim:
2x2GB 800 MHz RAM.
Pentium E5700.
GA-G41m Combo.

Kolay gelsin

Kardeş ocağına düştüm PC'yi Windows 10 yapınca ekrnada cızırtı oluyor örnek Denetim Masası'nın bir kısmı gözüküyor bir kısımı gözükmüyor Win 7 Win 8 de böyle bir şey yok bende driver olduğunu düşünüyorum bendeki driver da hız aşırtmada yok sen bu driver nereden yükledin söyler misin?
Benim kart bu AMD sistesinden aradım bulamadım.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

İlk önce ben Windows 8.1 kullanıyorum(yeni geçtim) Windows 7 driveri kurdum ve son sürümü 10.2'dir AMD desteği kestiği içinde sitesinde bulamazsınız. Buradan indirdim bende.

Windows 7 uyumluluk ayarında çalıştır.
Eğer Windows 8.1'de hızlı aç'madaki tiki kaldır siyah ekran sorunun olur. Bu arada RAM'niz kaç GB, 4 ise şiddetle Windows 8.1'e geçmenizi öneriyorum.

Ekran kartım fansız ASUS X1650 sizinki daha iyi

Windows 7 desteği biti eski Windows 10 kuruyum dedim sürücüden kaynaklı bozuk görüntü ondan Win 8.1 kurdum 64 Bit hı Level 2 GB 800 MHz.
Kingston 1GB600 MHz.

Bak Call of Duty 2, bully, Left 4 Dead 2, Need for Speed undergraund, 2 Counter-Strike Source, Need for Speed Most Wanted, assasin Creed 2, GTA 4, Half-Life 2, GTA San Andreas bir de manhunt 2 bunların hepsini oynuyorum ve benim PC seninkinden daha kötü yani hiç zorlanmadan oynayabilirsin AC2 ve GTA 4 de kasar biraz ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…