Ati Radeon X300 için Windows 8.1 Sürücüsü

TerapatOğlan

Hectopat
Daha fazla  
ATi Radeon X300 ekran kartı, namıdeğer Atı rv370. Eski bir bilgisayar canlandırmak için 8.1 kurdum, canlandı Lfs açtım maziyi hatırlamak için 1 fps dedi. Driver olmadığından dolayı driver aradım yok, catalyst lazım sürüm kaç yada link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 için driver yok. Windows 7 için var. Deneyebilirsin.
64 bit: Legacy
32 bit: Legacy

Bir deneyeceğim sağolun.

Şimdi dediğini yaptım fakat sürücü yüklenirken ekran gidiyor 1 kere. Sonra bir kere daha gidiyor, pc kapanıyor tekrar açılıyor. Burada ne yapmam gerek?

Uyumlulukla, ama drivermaxte aynısı oldu açılmadı. Recovery yaptım ama uyumlulukta açıldı normal bir şekilde. Sistem sanki birşey yapmamışım gibi açılıyor sonrasında.

İlk olarak drivermaxle denedim fakat ekran kapandığında bir daha gelmedi ve yeniden başlattı, başlattığında sistem açılmadı. Bende Windows kurulu flashtan recovery yaptım. Catalyst sürücüsünü denedim bu seferde aynısı oldu, fakat recovery yapmama gerek kalmadan açıldı. Sistem sonrasında sanki bunların hiçbiri olmamış gibi devam etti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı