Atikmdag.sys mavi ekran hatası

Gelengi

Centipat
Merhaba, umarım bana çare olursunuz. Dizüstümde CIV5 oynarken masaüstüne geçmeye çalıştığımda anında Atikmdag.sys hatası ve mavi ekran çıkıp PC kilitleniyor. Daha önce bu olmuyordu. Yine aynı mavi ekranda "System service exception" kodu da gözüküyor. Mavi ekranı sadece bu durumda alıyorum. DDU ile birçok kez sürücü değiştirdim ama fayda etmedi. Ekran kartı sürücümün versiyonu AMD Radeon 20.2.2, ekran kartım ise AMD Radeon HD 8750M.

Minidump

Son düzenleyen: Moderatör:

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırın. Veya ekran kartında sorun olabilir.

Şuan ben 20.2.1 kullanıyorum gayet memnunum. Hiç mavi ekran almadım. Bence sizde 20.2.1 geçin eğer bir sorun olursa yeniden konu açın.

Artı -1 Eksi
Şuan ben 20.2.1 kullanıyorum gayet memnunum. Hiç mavi ekran almadım. Bence sizde 20.2.1 geçin eğer bir sorun olursa yeniden konu açın.
Sorunum yeni değil, bu sürümden öncede vardı.

DDU ile ekran kartı sürücülerini kaldırın. Veya ekran kartında sorun olabilir.

Bu hatayı sadece oyun açıkken windows a geçişte alıyorum. Windows a geçtiğinde onboard olan İntel HD graphics Family kartı mı devreye giriyor acaba? Geçişte bir problem var gibi gözüküyor. DDU ile dediğinizi birçok defa yaptım hatta birçok sürümü denedim ama fayda etmedi. Windows güncellemelerinden kaynaklanmış olabilir mi?

Son düzenleme:
Atikmdag.sys dosyası sürücü dosyasıdır. DDU ile ekran kartı sürücünüzü silin. Ardından dediğim sürümü indirmeniz daha faydalı olacaktır ya da 19.x.x sürümlerini indirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı