Atıl olan HDD için Ugreen 2.5 USB 3.0 SSD HDD disk kutusu nasıl bir ürün?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Atıl olan HDD için N11 internet alışverişinden Ugreen 2.5 USB 3.0 SSD HDD disk kutusu satın aldım. Özelliklerinde USB 3.0 veri aktarım hızı sayesinde 418 Mb/s gibi yazma hızlarına ulaştığı söyleniyor, pratik ve kolay kullanımı ergonomik görünümü özellikleri arasında söylenmekte ürün henüz elime ulaşmadı tahminen 1-2 gün içinde kargo ile bana ulaşır arkadaşlar belki bu ürünü satın alan olmuştur bu ürünü deneyimleyen arkadaşlar var mı aldım ürün işimizi görür mü?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var bundan, memnunum bir yamuğunu görmedim.

Teşekkür ederim tavsiyen için normalde daha ucuz HDD kutuları da varda bazıları böyle içinde tornavida falan veriyorlar o tip ucuz ürünleri genel de bilgisayar teknik servis dükkanları alıyor ama kişisel kullanım için Ugreen en iyisi.

Bende var bundan, memnunum bir yamuğunu görmedim.

Umarım benim eski HDD'ye uyumlu olur biraz kafam karıştı sorun çıkarmaz inşallah. USB 3.0 diyor bu ne demek ürün açıklamasın da gördüm hatta dur ekran görüntüsünü atayım. N11'den aldım. laptop kullanıyorum bilgisayarımın modeli HP Pavilion Ultrabook 15-B029st
Adsız.png

Son düzenleme:
Teşekkür ederim tavsiyen için normalde daha ucuz HDD kutuları da varda bazıları böyle içinde tornavida falan veriyorlar o tip ucuz ürünleri genel de bilgisayar teknik servis dükkanları alıyor ama kişisel kullanım için Ugreen en iyisi.

Umarım benim eski HDD'ye uyumlu olur biraz kafam karıştı sorun çıkarmaz inşallah. USB 3.0 diyor bu ne demek ürün açıklamasın da gördüm hatta dur ekran görüntüsünü atayım. N11'den aldım. laptop kullanıyorum bilgisayarımın modeli HP Pavilion Ultrabook 15-B029st Eki Görüntüle 1594870
2013'te aldığım Lenovo laptop'un içinden çıkan Seagate 2.5 inç boyuttaki HDD ile herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan kullanabildim. USB 3.0 standardı aktarım hızını kastediyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı