ATK 68 (L) nedir?

Bastığındaki his farklı diyor inceleyenler. Bir Japon dostumuzu daha izliyorum G olanı tercih ederim demiş.

L (Raesha V2) - G (Gateron V2) olarak geçiyor.

Videodaki arkadaş G ve izlediklerimin hepsi hatta yorum yazanlar G daha iyi diye bildirim vermişler. Gerçi biraz tercih meselesi ama ben G beklemeyi düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam benim için sesi, hissiyatı önemli değil. Bu klavyenin tepki süresi bağlamında bir fark yok değil mi bu önemli benim için. Çünkü sipariş verdim. Eğer tepki süresi de sıkıntılıysa iptal edeyim.

Ne gibi memnuniyetsizlik var ki hocam tek fark ses diye biliyordum.
Hocam videoyu tamamen çevirdim, G versiyonunda anahtarla ilgili geri dönüşlerde aldıkları sorunlar neticesinde L versiyonunu geliştirdiler gibi bir şey diyor. çip vb. geliştirmeler yapılmış. video sonunda L daha mantıklı diyor. kafam daha da karıştı :D

Hocam videoyu tamamen çevirdim, G versiyonunda anahtarla ilgili geri dönüşlerde aldıkları sorunlar neticesinde L versiyonunu geliştirdiler gibi bir şey diyor. çip vb. geliştirmeler yapılmış. video sonunda L daha mantıklı diyor. kafam daha da karıştı :D
Ozaman çabuk karar ver hocam , bu klavyenin stoklar çok çabuk eriyor çünkü. Stok falan biterse aylarca beklersin yine :D

Dün keşfettim, aylardır yokmuş stoğu. Geleceğini resmen hissetmişim. Ürünü siteden kontrol ettiğimde stoğa geldiğini görünce aldım fakat instagram’da wraith’in ‘ATK68 stoğu geldi ‘ gönderisinin altındaki yorumlar vazgeçirdi beni.

L almışız bir heyecanla bakmadan ve iki modelin ses farkını incelediğimde soğudum klavyeden ve iptal edemiyorum sanırım seçeneğini göremedim. Mecbur geldiğinde iade göndereceğim.

Dün keşfettim, aylardır yokmuş stoğu. Geleceğini resmen hissetmişim. Ürünü siteden kontrol ettiğimde stoğa geldiğini görünce aldım fakat instagram’da wraith’in ‘ATK68 stoğu geldi ‘ gönderisinin altındaki yorumlar vazgeçirdi beni.

L almışız bir heyecanla bakmadan ve iki modelin ses farkını incelediğimde soğudum klavyeden ve iptal edemiyorum sanırım seçeneğini göremedim. Mecbur geldiğinde iade göndereceğim.
Tek farkı ses değil mi hocam ?

Dün keşfettim, aylardır yokmuş stoku. Geleceğini resmen hissetmişim. Ürünü siteden kontrol ettiğimde stoka geldiğini görünce aldım fakat Instagram'da Wraith'in ‘ATK68 stoku geldi ‘ gönderisinin altındaki yorumlar vazgeçirdi beni.

Hot swap olmuyor mu? Manyetik Switch'lerle yapılacağını duymuştum

Tek farkı ses değil mi hocam ?
Yani incelemelerin hepsi yabancı dilde, ingilizce olsa neyse kore tarzı incelemeler var çok anlamadım. Ama sesi hiç thock değil ben sessiz istiyorum. Daktilo gibi klavye istemiyorum. Yoksa rapid trigger manyetik switchleri için isde etmeyip kullanırdım.

Hot swap olmuyor mu? Manyetik Switch'lerle yapılacağını duymuştum
Hotswap işine girersek masrafı çok artmaz mı?

Geri
Yukarı