ATK 68 (L) nedir?

Yani incelemelerin hepsi yabancı dilde, ingilizce olsa neyse kore tarzı incelemeler var çok anlamadım. Ama sesi hiç thock değil ben sessiz istiyorum. Daktilo gibi klavye istemiyorum. Yoksa rapid trigger manyetik switchleri için isde etmeyip kullanırdım.

Hotswap işine girersek masrafı çok artmaz mı?
Maalesef artar hocam da yapacak çok bir şey yok

Bu manyetik switch mi? Değilse bu paraya custom toplanır bence daha mantıklı.
Çok hatırlamıyorum 4 aydır falan beklediğimden dolayı sadece switchini hatırlıyorum.

İade etmek iyidir ya diğer türlü çok uğraşacağım falan. Zaten yoruldum şunlarla uğraşmaktan alayım kurtulayım.
Sesi dışında teknik hataları düzeltildi diye eklemişler çok kararsız bıraktı beni bu nedir arkadaş. Annen mi baban mı sorusu gerçekten daha basit.

Çok hatırlamıyorum 4 aydır falan beklediğimden dolayı sadece Switch'ini hatırlıyorum.

Sesi dışında teknik hataları düzeltildi diye eklemişler çok kararsız bıraktı beni bu nedir arkadaş. Annen mi baban mı sorusu gerçekten daha basit.

Sese önem veriyorsan alma derim, ben Apex Pro alacaktım sesi yüzünden vazgeçtim. Daha sessiz thock istiyorum, g olsa iade etmezdim. Ama l versiyonun red SW gibi sesi var arkadaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sese önem veriyorsan alma derim, ben Apex Pro alacaktım sesi yüzünden vazgeçtim. Daha sessiz thock istiyorum, g olsa iade etmezdim. Ama l versiyonun red SW gibi sesi var arkadaş.
Sonradan sarı switch almayı düşünüyorum usta
Beyler memleket meselesi yaptınız olayı ha :D ben aldım geçtim kafamı yormucam artık. Asıl önemli olan klavyenin içindeki özellikler. Sürekli zabıt katibi gibi yazı yazan biriyseniz orası ayrı tabi.

Beyler memleket meselesi yaptınız olayı ha :D ben aldım geçtim kafamı yormucam artık. Asıl önemli olan klavyenin içindeki özellikler. Sürekli zabıt katibi gibi yazı yazan biriyseniz orası ayrı tabi.
Gece çalışıyorum genelde bilgisayar başında onun için sessiz klavye istiyordum hacı napalım :D Tamam ya yazmıyorum daha :D :D İade edeceğim

Gece çalışıyorum genelde bilgisayar başında onun için sessiz klavye istiyordum hacı napalım :D Tamam ya yazmıyorum daha :D :D İade edeceğim
1711393064858.png

Durmadan yazı yazan birey olduğum için bu kadar sorun oldu usta.

Geri
Yukarı