ATK 68 (L) nedir?

Eki Görüntüle 2150603

Durmadan yazı yazan birey olduğum için bu kadar sorun oldu usta.
Sipariş iptal edilmiyor, geldiğinde açmadan geri göndereceğim. Şimdi G ve L versiyonun ses karşılaştırması videosunu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 01:30’da G versiyonun sesi, 02:00 da L versiyonun sesi var.

Sanırım G versiyonda olan sorunlar L versiyonda halledilmiş şekildeymiş. Ses farkı olmasa kullanırdım ya..

L versiyonunda G versiyonunda bulunan kronik sorunlar düzeltilmiş ve ek olarak switch değişmiş. Keyfi mi değişti yoksa kronik sorunların düzeltilmesi adına switchlerinde mi değişmesi gerekiyordu bu soru işareti.

Ben wraith instagram sayfasında ilk yorum yazanlardanım günlerce bu klavyeyi araştırdım hatta acaba yine g versiyonu gelirmi diye bekliyordum ancak L versiyonu göndermişler. Şimdi şöyle bir durum var g versiyonunda yazılımsal olarak ve w tuşu ile bir cok kişi hata yasamış ve bu hatayı düzeltebilenler olmuş (tuş takımı değiştirme vs.) Gibi. Vgn de bu sorunlardan ötürü klavyede yeni bir versiyon çıkarıyor L versiyonu olarak. Bu versiyonda bir cok sorun gideriliyor ve performans olarak daha stabil oluyor. Ancak ses tarafından baktigimizda g deki gibi bir tok ses yok maalesef tabi bunu alıp deneyimlemekte gerekiyor. Kısacası bu sekilde bende L olarak sipariş verdim iade edip etmemek arasında kararsızım bir yandan klavyedeki en güzel bulduğum şey sesiydi ama bir yandan da g versiyonu ile ilgili sorunlara baktigimda sorun yaşayanlarn cok olduğunu gördüm keşke aynı switchlerle devam edip geliştirselerdi

L versiyonunda G versiyonunda bulunan kronik sorunlar düzeltilmiş ve ek olarak switch değişmiş. Keyfi mi değişti yoksa kronik sorunların düzeltilmesi adına switchlerinde mi değişmesi gerekiyordu bu soru işareti.
Ben wraith instagram sayfasında ilk yorum yazanlardanım günlerce bu klavyeyi araştırdım hatta acaba yine g versiyonu gelirmi diye bekliyordum ancak L versiyonu göndermişler. Şimdi şöyle bir durum var g versiyonunda yazılımsal olarak ve w tuşu ile bir cok kişi hata yasamış ve bu hatayı düzeltebilenler olmuş (tuş takımı değiştirme vs.) Gibi. Vgn de bu sorunlardan ötürü klavyede yeni bir versiyon çıkarıyor L versiyonu olarak. Bu versiyonda bir cok sorun gideriliyor ve performans olarak daha stabil oluyor. Ancak ses tarafından baktigimizda g deki gibi bir tok ses yok maalesef tabi bunu alıp deneyimlemekte gerekiyor. Kısacası bu sekilde bende L olarak sipariş verdim iade edip etmemek arasında kararsızım bir yandan klavyedeki en güzel bulduğum şey sesiydi ama bir yandan da g versiyonu ile ilgili sorunlara baktigimda sorun yaşayanlarn cok olduğunu gördüm keşke aynı switchlerle devam edip geliştirselerdi
Ne lanet bi işmiş arkadaş bu bi iyi yanı bi kötü yanı insanı arafta bırakıyor. Elimde ktt wang v3 switch var geldiğinde değişsem kullandam bu sefer klavyenin asıl özelliğini kullanamayacağım uğraşmaya değmiyor. Kişinin beklentisine göre değişiyor bence bu iş. Ses konusunda takılı kalmayan için L versiyon iyi gibi duruyor.

Sırf sesi iyi diye aliexpress gibi yerlerden aldığınız klavyede yarın birgün sorun yaşarsanız garanti konusunda nereye göndereceksiniz beyler bunu da düşünerek sipariş verin.

Aynen en güvenilir bu olsa gerek cok fazla yorum var alanlarda
Dememle 13 Mayıs oldu aga. Şanssızlığı taşıyorum ya

1711396862931.png

Bu da ingilizcesi

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    272,2 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı