ATK68 için en iyi ayarlar nasıl olmalı?

Kiss0fdeath

Hectopat
Arkadaşlar aşağıya görsel bırakıyorum. Kırmızı ile işaretli kısımları bir türlü çözemedim. Türkçe'ye çevirdim anlamadım. Tam olarak ne işe yarıyor o iki ayar? Ve genel olarak nasıl kullanmalıyım bu sayfadaki ayarları?

Ekran görüntüsü 2024-04-29 005940.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2. ayar şu şekilde çalışıyor. Tuşunuzun 1.0 mm'de aktif olduğunu varsayalım. Siz 1.0 mm bastıktan sonra tuş aktif oluyor lakin sonrasında siz tuşu 0.5 mm'ye geri çekip sonra 0.8 mm yapsanız bile tuş çalışıyor. Normal rapid trigger ile bu değer 0.8 mm yerine 1.0 mm oluyor.
1.0 mm dediğim sizin ilk ayarınız kaç ise o. Sayılar tamamen örnek için.

1. ayar ise "sanırım" şu şekilde. Sayı örneğini ilk örnekten alıcam.
Tuşu 0.5 mm'ye geri çektikten sonra 0.6 mm yaptığınızda aktif olması için o ayarı 0.1 mm yapmanız lazım. 1.3 mm altında o tuş hiçbir şekilde çalışmasın derseniz o ayar 0.7 mm olmalı.

2. ayar şu şekilde çalışıyor. Tuşunuzun 1.0 Mm'de aktif olduğunu varsayalım. Siz 1.0 mm bastıktan sonra tuş aktif oluyor lakin sonrasında siz tuşu 0.5 Mm'ye geri çekip sonra 0.8 mm yapsanız bile tuş çalışıyor. Normal Rapid trigger ile bu değer 0.8 mm yerine 1.0 mm oluyor.
1.0 mm dediğim sizin ilk ayarınız kaç ise o. Sayılar tamamen örnek için.

1. ayar ise "sanırım" şu şekilde. Sayı örneğini ilk örnekten alacağım.
Tuşu 0.5 Mm'ye geri çektikten sonra 0.6 mm yaptığınızda aktif olması için o ayarı 0.1 mm yapmanız lazım. 1.3 mm altında o tuş hiçbir şekilde çalışmasın derseniz o ayar 0.7 mm olmalı.

Hocam uzun uzun anlatmışsınız çok teşekkür ediyorum. Fakat konuyu açtıktan sonra PUBG'de yavaşça denedim tekrardan ve quick trigger sensivity ayarının ne olduğu çözdüm. Fakat continious quick trigger olan ayarı (en alttakini) hala anlayamadım. Sizin açıklamanızdaki 2. ayar kısmı derken continious triggeri mi kastettiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı