AtlantisNet nasıldır?

Yszbaris

Femtopat
Daha fazla  
1709927919760.png

Şu anda VDSL bağlantıdayım. Eğer ping durumum da iyiye giderse çok iyi bir teklif değil mi? Şu anda 240 TL ödüyorum. 350 TL verilebilir gibi geldi bana kullanan varsa eğer.

Kullananlar gördüm kendi altyapıları güvenilir Esenyurt avcılar tarafında oturuyorsunuz sanırım alabilirsiniz.

Ben zamanında kullanmıştım kardeşim sana tavsiyem TurkNet ve Atlantis net vb. internet sağlayıcılarını kullanma ben çok pişmanım zaten bir sorun olduğundada hiç yardımcı olmuyorlar bir arkadaş tavsiye etmişti o arkadaşta çok dayak yedi sırf bu yüzden şu an kötürüm kendisi bilidiğin marklardan şaşma.

Kullananlar gördüm kendi altyapıları güvenilir Esenyurt avcılar tarafında oturuyorsunuz sanırım alabilirsiniz.

Kardeşim niye beğenmedin ben firüzköy taraflarında oturuyorum hiç memnun değilim ayreten altyapılarını Türk Telekom ile ortak kullanıyorlar.

Valla binanın girişine yapıştırdıkları şeyden sonra gördüm bugün.

Ben zamanında kullanmıştım kardeşim sana tavsiyem TurkNet ve Atlantis net vb. internet sağlayıcılarını kullanma ben çok pişmanım zaten bir sorun olduğundada hiç yardımcı olmuyorlar bir arkadaş tavsiye etmişti o arkadaşta çok dayak yedi sırf bu yüzden şu an kötürüm kendisi bilidiğin marklardan şaşma.
GıbırNet kullanıyorum şu anda.

Atlantis Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor ama Türk Telekom atlantisnrt altyapısı üzerinden hizmet vermiyor diye biliyorum hem sorununuz belki de altyapı kaynaklıydı bilemeyiz.

Yok muydu hocam güldürmeyin lütfen 😃

Geri
Yukarı