Atlas OS geçilir mi?

Wi-Fi var hocam ama sonradan kuruluyor yanlış bilgi vermeyelim.

Geçebilirsiniz hocam bende geçmeyi düşünüyorum fakat güncelleme geliyormuş onu bekliyorum yakın zamanda gelmezse geçeceğim.

Güncelleme derken 22H2 mi çıkıyor yoksa 20H2'ye mi güncelleme geliyor ve evet AtlasOS'un sana verdiği klasörde Wi-Fi'yi açıp kapatabiliyorsun. Bu sitedende 1. FAQ, what is removed denilen yerden neyin kalktığını görebilirsin

Ben AtlasOS kullanıyorum. 3 farklı sürümü var. 1803, 20H2 ve 21H2 Faceit. 1803 olan sürümü tam anlamıyla latency (gecikme) en düşük olsun diyenler için. Çoğu ekran kartı için uygun sürücüsü olmadığından çok kullananı yok. Büyük ihtimalle sizin ekran kartınızın da sürücüsü yoktur 1803 için. 20H2 geliştirici tarafından önerilen en stabil sürüm. Keza buna ben de katılıyorum. Yaklaşık 7 - 8 farklı ISO denedim ve en performansa kıyasla en az sorunu sağlayan AtlasOS. 21H2 Faceit sürümü isminden de anlaşılacağı gibi CS:GO Faceit oynayacaksanız yüklemeniz gereken ayrı bir sürüm. ISO dosyasını kurmadan önce internet sürücüsü gibi hiç bir sürücünün otomatik kurulmadığı aklınızda bulunsun. Sürücüleri usb belleğe atabilir veya telefondan aktarabilirsiniz. Başka sorunuz var ise yanıtlayabilirim.

2

Ben AtlasOS kullanıyorum. 3 farklı sürümü var. 1803, 20H2 ve 21H2 FACEIT. 1803 olan sürümü tam anlamıyla latency (gecikme) en düşük olsun diyenler için. Çoğu ekran kartı için uygun sürücüsü olmadığından çok kullananı yok. Büyük ihtimalle sizin ekran kartınızın da sürücüsü yoktur 1803 için. 20H2 geliştirici tarafından önerilen en stabil sürüm. Keza buna ben de katılıyorum. Yaklaşık 7 - 8 farklı ISO denedim ve en performansa kıyasla en az sorunu sağlayan AtlasOS. 21H2 FACEIT sürümü isminden de anlaşılacağı gibi CS:GO FACEIT oynayacaksanız yüklemeniz gereken ayrı bir sürüm. ISO dosyasını kurmadan önce internet sürücüsü gibi hiçbir sürücünün otomatik kurulmadığı aklınızda bulunsun. Sürücüleri USB belleğe atabilir veya telefondan aktarabilirsiniz. Başka sorunuz var ise yanıtlayabilirim.

20H2, 21h2'den daha fazla FPS verdiği için öyle dedim.

Ben AtlasOS kullanıyorum. 3 farklı sürümü var. 1803, 20H2 ve 21H2 FACEIT. 1803 olan sürümü tam anlamıyla latency (gecikme) en düşük olsun diyenler için. Çoğu ekran kartı için uygun sürücüsü olmadığından çok kullananı yok. Büyük ihtimalle sizin ekran kartınızın da sürücüsü yoktur 1803 için. 20H2 geliştirici tarafından önerilen en stabil sürüm. Keza buna ben de katılıyorum. Yaklaşık 7 - 8 farklı ISO denedim ve en performansa kıyasla en az sorunu sağlayan AtlasOS. 21H2 FACEIT sürümü isminden de anlaşılacağı gibi CS:GO FACEIT oynayacaksanız yüklemeniz gereken ayrı bir sürüm. ISO dosyasını kurmadan önce internet sürücüsü gibi hiçbir sürücünün otomatik kurulmadığı aklınızda bulunsun. Sürücüleri USB belleğe atabilir veya telefondan aktarabilirsiniz. Başka sorunuz var ise yanıtlayabilirim.

Hocam şimdi ben Intel GPU'su kullanıyorum ben atlas OS u kurunca ayrıca bunun driverını mı kurmam gerek.

Hocam şimdi ben Intel GPU'su kullanıyorum ben atlas OS u kurunca ayrıca bunun driverını mı kurmam gerek.
Nvidia ve AMD ekran kartlarının sürücüleri genellikle desteklemiyor 1803 sürümünü. Durum Intel'de nasıl bilmiyorum. Ya bana kalırsa CS:GO veya VALORANT gibi rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız 1803 sürümünü yüklemenize hiç gerek yok. 1803 sürümünde CPU, RAM ve Latency gibi değerler düşüyor olabilir fakat aynı zamanda bir sürü özellikten mahrum kalıyorsunuz. Dediğim gibi kafayı gecikme ile bozmadıysanız gerek yok.

Nvidia ve AMD ekran kartlarının sürücüleri genellikle desteklemiyor 1803 sürümünü. Durum Intel'de nasıl bilmiyorum. Ya bana kalırsa CS:GO veya VALORANT gibi rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız 1803 sürümünü yüklemenize hiç gerek yok. 1803 sürümünde CPU, RAM ve Latency gibi değerler düşüyor olabilir fakat aynı zamanda bir sürü özellikten mahrum kalıyorsunuz. Dediğim gibi kafayı gecikme ile bozmadıysanız gerek yok.
Fakat 1803 de faceit kalkıyor Söyleyeyim

Yeni konular

Geri
Yukarı