Atlas OS kullanılır mı?

• Konuyu başlatan 424533
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 945

424533

Hectopat
RAM
12 GB
Ekran kartı
Intel UHD Graphics
İşlemci
i3-1005G1
İyi akşamlar. Atlas OS kurmayı düşünüyorum ancak kurulur mu, güvenli midir bilemiyorum. Geçilir mi? Valorant FPS arttırır mı vb?

Hocam o genelde RAM problemi çekenler için işe yarıyor, inanın bana öyle aşırı gözle görülür bir fark göremeyeceksiniz, tavsiye etmem.

Artmaz diyenler neye göre diyor? Ben bayadır kullanıyorum özellikle eski işlemciniz varsa baya rahatlıyor. Şu an biraz daha iyi sistemdeyim ama halen kullanmaktayım. FPS falan bal gibi artıyor.

Merhaba atlas OS kullanıyorum hiç memnun değilim birçok hatayla beraber geliyor Intel grafik kartı ile Windows XP'de kursan 11 de kursan Valorant'ta hiçbir fark etmez boşuna zahmet edip atlas OS vs kurma sürekli çöküyor.

Merhaba atlas OS kullanıyorum hiç memnun değilim birçok hatayla beraber geliyor Intel grafik kartı ile Windows XP'de kursan 11 de kursan Valorant'ta hiçbir fark etmez boşuna zahmet edip atlas OS vs kurma sürekli çöküyor.
Yanlış kurulum yapmışsınız. Dil olayını çözdüklerinden beri sanırım 2 yıl civarı bir şey oluyor o dönemden beri kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Bir ara Windows Update ile bozulmuştu o da ilk kullandığım dönemlerdeydi.

Artmaz diyenler neye göre diyor? Ben bayağıdır kullanıyorum özellikle eski işlemciniz varsa bayağı rahatlıyor. Şu an biraz daha iyi sistemdeyim ama halen kullanmaktayım. FPS falan bal gibi artıyor.

i3-1005G1'de kursan işlemci kullanımını hiç etkilemez, değiştirmez bile. İşlemci kullanımını her türlü etkilemiyor zaten, hizmetleri kapatarak RAM kullanımını bayağı azaltıyor. Hizmetler zaten işlemci kullanmaz RAM'e abanır. Arkadaşın RAM'i 12 GB Valorant bunun hepsini bile kullandığını sanmıyorum. Etkilemeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı