Atlas OS Windows 10 20H2 nereden indirilir?

yeniceri39

Femtopat
Daha fazla  
Atlas OS Windows 10 20H2 link atabilir misiniz?
Atlas OS kurmak istiyorum herkes iyi diyor fakat indiremedim bir türlü 22H2'sini 20H2 ISO verebilir misiniz? Veya sizin önerdiginiz bir Windows Custom ISO var mı?

Düzenleme: 22h2 anlamışım ben. Özür dilerim. AtlasOS yerine ReviOS Kullanabilirsiniz.

Öncelikle temiz bir windows kurun ve update güncellemelerini yapın. Sonrasında sitesinde ame wizard programını indirin ve açın. Ardından atlas playbook dosyasını indirip ame wizard programını sürükleyin. Kendisi kuracak. Bu arada hocam sisteminiz çok kötü değilse atlasos önermiyorum ben. Oyunlarda aksine fps kaybı yaşadım.

Ghost Spectre kurun, şuanki AtlasOS 20H2 isoları virüslü çünkü AtlasOS 20H2'den desteğini kesti.

Öncelikle temiz bir windows kurun ve update güncellemelerini yapın. Sonrasında sitesinde ame wizard programını indirin ve açın. Ardından atlas playbook dosyasını indirip ame wizard programını sürükleyin. Kendisi kuracak. Bu arada hocam sisteminiz çok kötü değilse atlasos önermiyorum ben. Oyunlarda aksine fps kaybı yaşadım.
Ya virüslü iso indirmişsiniz, ya kullanımlar düştüğünden ve kullanım gereksinimi olmadığından kastı ya da sallıyorsunuz. AtlasOS'ta aksinin aksine en az 10 FPS ve düşük ping değerleri sağlanıyor.

Öncelikle temiz bir Windows kurun ve Update güncellemelerini yapın. Sonrasında sitesinde ame wizard programını indirin ve açın. Ardından atlas playbook dosyasını indirip ame wizard programını sürükleyin. Kendisi kuracak. Bu arada hocam sisteminiz çok kötü değilse AtlasOS önermiyorum ben. Oyunlarda aksine FPS kaybı yaşadım.

Başka önerdiginiz var mı normal Windows kullanamıyorum :D ReviOS kullanılırmı mesela.

Ghost Spectre kurun, şu anki AtlasOS 20H2 ISO'ları virüslü çünkü AtlasOS 20H2'den desteğini kesti.

Ghost Spectre hoşuma gitmiyor cok.

Ghost Spectre kurun, şuanki AtlasOS 20H2 isoları virüslü çünkü AtlasOS 20H2'den desteğini kesti.
Ghost Spectre ekibi dağıldığı için toolboxlarında virüs olduğu söyleniyor.

Başka önerdiginiz var mı normal Windows kullanamıyorum :D ReviOS kullanılırmı mesela.

Ghost Spectre hoşuma gitmiyor cok.
Ghost ve Revios u deneyimlemiş birisi olarak ben kendim revios 11 kullanıyorum. Ve tavsiye ederim.

@yesnt yok hocam kendi sunucusundan indiriyor, sadece yeni sürüm çıkmayacak.

ReviOS ben de öneririm. Hem saydamlığından %100 güvenli hem de hızlı.

Ghost Spectre ekibi dağıldığı için toolboxlarında virüs olduğu söyleniyor.

Ghost ve ReviOS'u deneyimlemiş birisi olarak ben kendim ReviOS 11 kullanıyorum. Ve tavsiye ederim.

@yesnt yok hocam kendi sunucusundan indiriyor, sadece yeni sürüm çıkmayacak.

ReviOS ben de öneririm. Hem saydamlığından %100 güvenli hem de hızlı.

ReviOS 10 kurmaya karar verdim herhangi problem olmaz degilmi bilgiler falan.

@yeniceri39 sorun olmaz. Ki ReviOS son gelişmelerden sonra güvenilirliğini belli etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı