ATM paramı yuttu

AbdullahKalem

Decapat
Dün 5-6 civarı Ininal'a 135 TL yüklemek için gittim. Giriş yaptım parayı dediği gibi koydum parayı aldı ama hesabıma gelmedi para yani parayı yuttu bu sabah da gittim o ATM'nin olduğu PTT'ye ana merkeze gitmemi söylediler, orada dilekçe vermem gerekliymiş ama ben 14 yaşındayım ve ailem şu anda tatilde o yüzden sorun çıkarırlar mı ben gitsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen dilekçeni yazıp verirsen en azından durum kayıt altına alınır. Sonrasında belki velinin gelmesini isterler. Sonuçta dilekçe hakkı anayasal haktır.

Konuyu yanlış yere yazmışsınız, site Technopat değil Şikayetvar olacaktı.

Bankayı telefon ile arayın veya şubesine gidin, adama durumu izah edin onlarda gece paraları toplayan kişilere durumu sordursunlar.

*Ininal'ı değil bankanın müşteri hizmetlerini arayacaksınız.

Hocam yaşınızdan dolayı problem yaşayacağınızı sanmıyorum, ehliyet için yatırdığım parayı geri almak için, şubeye gittim (HalkBank). En üst kata yönlendirdiler, orda kimliğimi ve atm bana verdiği dekontu vererek paramı geri aldım. Sıkışma olduğunda dilekçe yazdırıp öyle iade veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı