ATM paramı yuttu

.Black.

Decapat
İyi forumlar. Belki ne alaka diyebilirsiniz. Fakat danışıp paylaşmam gereken bir konu. Öncelikle bildiğiniz üzere yarın Steam'de indirimler olacak. Ben de bundan dolayı karta para atmam gerekti. ATM'ye parayı yatırdım. Sağ olsun kendisi parayı aldı. Kartı verdi. Şu an müşteri temsilcileriyle boğuşuyorum. En az iki gün beklemem gerekmiş ve Steam indirimlerini kaçırdım. Sonuç olarak adamlar ülkemizin ana bankası ve daha ATM yöntemiyorlar. Bir şey diyemiyorum. Paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olay benimde başıma gelmişti tam parayı koyarken vazgeçip üstüne para ekleyip geri koymuştum. önce usul usul saydı sonra ekranda çaat güvenliğiniz için paranıza el koyulmuştur en yakın bayiden paranızı alınız diye.

ATM'de yutulan kartlar veya paralar ATM'nin şubesine gönderilir. Orada bir süre kalır ve sahibi gelip almaz ise paraları bankanın kasasına, kartları ise çöpe atarlar. Şubeye gidip konuşman gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı