ATM'de unutulan Papara karta bir şey olur mu?

yigitxx7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ATM'nin önündeydim bir kız Papara'ya para atmaya calisiyordu hata vermis galiba bende de Papara vardı ona ATM'nin mi kartının mi yanlış olduğunu göstermek için denedim. Benimkini kabul etti kartı almayı unuttum kız yüzunden. Beni lafa tuttu Papara üzerinden kartı iptal ettim herhangi bir şey olur mu?

Arkadaşlar ATM'nin önündeydim bir kız Papara'ya para atmaya calisiyordu hata vermis galiba bende de Papara vardı ona ATM'nin mi kartının mi yanlış olduğunu göstermek için denedim. Benimkini kabul etti kartı almayı unuttum kız yüzunden. Beni lafa tuttu Papara üzerinden kartı iptal ettim herhangi bir şey olur mu?
Papara üzerinden kartı iptal ettiysen birşey olmaz ama sen bildir bu durumu paparaya kartı tamamen bloke etsinler

Bankaya gidip görevlilere dediniz mi?

Bir şey olacağını sanmam. Güvenliğine verilmiştir kart. Bankaya gidip sorabilirsin, en kötü kameralardan ne olduğuna bakılır.

Kartı iptal ettiğin için büyük ihtimal açılmaz, sonuç olarak papara desteği normal Vakıfbank hizmetleri ile konusmuyorsun. Neyse, bir şey olmaz.

Papara üzerinden kartı iptal ettiysen bir şey olmaz ama sen bildir bu durumu Papara'ya kartı tamamen bloke etsinler.

Hocam Technopat'tan ban yediğim için yazamadım WhatsApp'tan mesaj attım herhangi bir sıkıntı olmaz dediler.

Bankaya gidip görevlilere dediniz mi?

Hocam üşendim gitmeye eve gidince fark ettim kartın olmadığını.

Yeni konular

Geri
Yukarı