Çözüldü ATM'den yatırılan para hesaba gelmedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

P1üton

Hectopat
Daha fazla  
Papara kartıma Halkbank ATM'sinden 320TL yatırdım ancak uygulamada para hesabıma geçmedi. Bilgi fişi elimde yatırma tarihi, yatırdığım ATM vs. hepsi yazıyor. Desteği aradığım zaman benim yerime Halkbank'a itirazda bulunacaklarını ve 5 ila 16 gün arasında hallolacağını söylediler. Bu kadar sürer mi bu işlem? Ödemem gereken faturam var ve banka hesabıma atmak yerine daha basit ve pratik diye Papara'ya atmıştım.

Çözüm
Geri müşteri temsilcisini aradım birkaç saat içerisinde hesabım para girişi yapıldı.
Hocam bir keresinde bana da yarım saat geç gelmişti. Ama uzun bir zaman önce attıysanız geçmiş olsun arkadaşım Garanti'ye 150 lira atmıştı hala çocuğun parası gelmedi. Bankalar bu konuda çok destek vermiyor maalesef. 50 kere aradı müşteri hizmetlerini. Hala sonuçlanmadı. Bahsettiğim olay 2 ay önce oldu. Olayın üzerine gidin yoksa süreç uzadıkça işiniz zorlaşabilir.

Papara kartıma Halkbank ATM'sinden 320TL yatırdım ancak uygulamada para hesabıma geçmedi. Bilgi fişi elimde yatırma tarihi, yatırdığım ATM vs. hepsi yazıyor. Desteği aradığım zaman benim yerime Halkbank'a itirazda bulunacaklarını ve 5 ila 16 gün arasında hallolacağını söylediler. Bu kadar sürer mi bu işlem? Ödemem gereken faturam var ve banka hesabıma atmak yerine daha basit ve pratik diye Papara'ya atmıştım.

Hocam Akbank harici yatırınca geç düşuyor bende yaşadım 1-2 saate düşer en geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı