Ziraat ATM'den yatırılan para karta geçmedi

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bugün saat 12.45 gibi ATM üzerinden Ziraat Bankkart hesabıma 50 TL yatırdım. Paranın hesaba geçmesi gerekiyordu fakat ATM üzerinden bakiye sorguladığımda geçmemişti. Belki ilerleyen saatlerde gelir dedim ve eve gittim. İnternetten okuduğuma göre bazen geç gelebiliyormuş. Para yatırırken karta veya hesaba yatır diye de 2 seçenek vardı onlar da etki ediyormuş sanırım. Ne yapabilirim?

Bugün saat 12.45 gibi ATM üzerinden Ziraat Bankkart hesabıma 50 TL yatırdım. Paranın hesaba geçmesi gerekiyordu fakat ATM üzerinden bakiye sorguladığımda geçmemişti. Belki ilerleyen saatlerde gelir dedim ve eve gittim. İnternetten okuduğuma göre bazen geç gelebiliyormuş. Para yatırırken karta veya hesaba yatır diye de 2 seçenek vardı onlar da etki ediyormuş sanırım. Ne yapabilirim?

Durumu bankaya bildirebilirsin.

Hem karta hem de hesaba yatırdım, hiç geciktiğini hatırlamıyorum. Arayıp durumu ilet bence.

Mobil bankacılığınız varsa tüm hesaplar kısmından hesaplarınızı daha sonra kartlar kısmından kartlarınızı kontrol edin eğer hiçbirinde görünmüyorsa bankayla iletişime geçin ki umarım makbuz almışsınızdır. Yok hesapta görünüyor karta geçmemişse kartınız hesabınıza bağlı değildir ama mühim değil mobil bankacılık üzerinden transfer sağlayabilir daha sonra isterseniz bağlantılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi aradım karta yatırdığım için gözükmüyor dediler. SMS'ten kaç kere sorgulamama rağmen göstermemişti. ATM'ye gidip hesaba aktarmam lazımmış, tecrübe oldu. Herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı