Atom işlemcili Windows tablete Android yükleme

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba benim elimde Toshiba Satellite Click mini 2'si 1 arada Windows tablet bilgisayar bulunmakta. İçinde atom 3735F işlemci(64 Bit), 2 GB RAM, 64 GB hafızası var. Haliyle Windows 10'da performansı çok düşük. Cihazımda dokunmatik ekran olduğu için ben bu cihazı tıpkı Android telefonlar ve tabletler gibi yapmak istiyorum. YouTube, Netflix, tarayıcı ve Play Store olsa yeter. Dediğim gibi dokunmatik kullanmak istiyorum cihazı o yüzden arayüzü ona uyumlu olmalı. Nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bu işlemi yapmadan önce aklınızda bulunsun eğer bir Android uygulamasından X86 doğal kütüphaneleri yoksa onları açmaz. Bence direk Android kurmak yerine Chrome OS kurun veya fyde OS kurun.

Hocam bu işlemi yapmadan önce aklınızda bulunsun eğer bir Android uygulamasından X86 doğal kütüphaneleri yoksa onları açmaz. Bence direk Android kurmak yerine Chrome OS kurun veya fyde OS kurun.

Olup olmadığı nasıl anlayabiliriz? Bir de benim için önemli olan dokunmatik kullanabilme, eğer kullanılabiliyorsa o dediklerinizi de yükleyebilirim.

Olup olmadığı nasıl anlayabiliriz? Bir de benim için önemli olan dokunmatik kullanabilme, eğer kullanılabiliyorsa o dediklerinizi de yükleyebilirim.

Popüler uygulama oyunların çoğunda var Play Store'da 1 milyondan fazla uygulama ve oyun var hepsi maalesef bilemem.
Chrome OS içinse dokunmatik desteği varsa sizde çalışır mı o meçhul ayrıca siz bliss OS adındaki Android dağıtımını kurarsanız sizin için daha iyi olur isteklerinize göre çünkü Chrome OS içinde masaüstü Chrome geliyor bu da kullanımda sorun olabilir.

Not: Play store zaten size X86 doğal kütüphanesi olmayan oyunu göstermez. (Emin değil ama büyük bir ihtimal.)

Yeni konular

Geri
Yukarı