Atom işlemcili netbooka işletim sistemi önerisi

EFSANEBRAD

Kilopat
Yer
KSK İZMİR
Daha fazla  
Meslek
Memur
Atom işlemcili bir netbook var kardeşimde W7 yüklü, çok ağır kaldığı için yenisini almış kendine bunu da bana verdi.
Bir fanteziye kaçıp buna Android yüklemek istiyorum, 2 GB RAM var, SSD yok. Ne yüklemeliyim? Tavsiye lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
remix os yerine prime os olabilir yalnız bazı donanım sorunları (surucu sorunu)olabilir

Linux surumleri küçük boyutlu live (cd/usb) den çalışan sürükler deneyip dizin için uygun olanı seçerek kurabilirsiniz.

Linux dağıtımlarında LXQt,LXDE,Xfce surumlerini tercih ederseniz,nispeten düşük kaynak gereksinimlerine sahip masaüstü ortamlarıdır

düşük hızlardaki makineler için idealdir. Hafif yapısı birçok program sorunsuz çalışmaktadır

Atom işlemciler Windows 10'u stabil çalıştırır zaten neden kısıtlı Android kurucaksınız ki?
Üstadım hali hazırda yeni masaüstü sistem topladım bu atom işlemcili cihaz atıl vaziyette kalmasın, değerlensin istedim. İnternette dolaşayım yeter bana. Biraz merak biraz fantazi olsun.

Son düzenleme:
Üstadım hali hazırda yeni masaüstü sistem topladım bu atom işlemcili cihaz atıl vaziyette kalmasın, değerlensin istedim. İnternette dolaşayım yeter bana. Biraz merak biraz fantazi olsun.
Merak ve uğraş için OpenSUSE, Debian, Mint bakılabilir kurcalamayı seven biraz meraklı biriyseniz zevk alarak kullanırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı