Atom N270 işlemcili bilgisayar ile ne yapılabilir?

Az kaynak tüketen bir tarayıcı da kullansan, açacağın siteler güncel altyapıya sahip olduğu için fazla kaynak tüketebilir. Örneğin; Hepsiburada gibi yüksek kaynak tüketen arayüze sahip bir siteyi hangi işletim sistemi ve tarayıcı seçeneğinde açarsan aç, o bilgisayarda ciddi kasacak ve bekletecektir.

Daha dar bi' kullanım alanı belirleyip ona göre işletim sistemi ve uygulama seçimleri yapmalısınız.

Az kaynak tüketen bir tarayıcı da kullansan, açacağın siteler güncel altyapıya sahip olduğu için fazla kaynak tüketebilir. Örneğin; Hepsiburada gibi yüksek kaynak tüketen arayüze sahip bir siteyi hangi işletim sistemi ve tarayıcı seçeneğinde açarsan aç, o bilgisayarda ciddi kasacak ve bekletecektir.

Daha dar bi' kullanım alanı belirleyip ona göre işletim sistemi ve uygulama seçimleri yapmalısınız.
Maalesef kullanacağım siteler yüksek kaynak tüketen siteler.

Saf 3.11 açamazsın o cihazda. İsterseniz YouTube'da 360 480P video izlenecek bir XP imajı hazırlarım. Ancak 3.11 açman zor.
Teşekkür ederim fakat ne olursa olsun Android x86 dışında Youtube'dan video izlenmiyor ama yine de teşekkür ederim. Peki bilgisayarda DOS oyunlarını oynamak için Windows 3.11 benzeri başka Windows sürümü var mı bilgisayarda çalıştırabileceğim? Çok eski işletim sistemi olması önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı