Atom N455 için hangi Linux kullanmalıyım?

Bende Windows 10'da ekran kartını kurunca sistem çöküyor. SystemApps, windowsapps klasörlerini silince anca çalışıyor. Onda da güncelleme yapınca geri yüklüyor yine çöküyor. Şu an 8.1 Pro'dan oldukça memnunum ama Debian'ı da deneyeceğim. Peppermint'da pek performanslı olmamıştı bende. Benim işlemcim ile ekran kartım netbooklar için son versiyonlardan olduğundan netbookların modası geçtiği zamana denk gelmesi yüzünden üzerilerine pek düşülmedi. Windows XP bile desteklemiyor sadece 7 ile 8.1 düzgün çalışıyor. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki Windows 10'u kurmuştum. Açılışına kadar çok hızlı HDD var. Windows 7'den daha çok performans gördüm Google Chrome'da faflan çok güzel ama mağaza uygulamaları falan yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bu videodaki Windows 10'u kurmuştum. Açılışına kadar çok hızlı HDD var. Windows 7'den daha çok performans gördüm Google Chrome'da faflan çok güzel ama mağaza uygulamaları falan yok.
LTSC sürümü galiba bu sürüm. Mağaza çok gereksiz bir uygulama. Neden ihtiyacınız var ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı