Atom v2v650W PSU iyi midir?

sneophron

Picopat
Daha fazla  
Gençer Gaming'den hazır sistem aldım alalı da 10 gün oluyor kargoya verildi iptal etmem mümkün değil. Güç kaynağına da fazla göz gezdirmemiştim. Güç kaynağı hakkında forumda birkaç bilgi vardı ve hiç iç açıcı değildi marka model atom v2v650W. 15 20 gün sonra değiştirmeyi planlıyorum. İdare eder mi yenisini alana kadar? Yardımcı olun.

Nereden bu kadar emin olabiliyorsun? Ben dandik Rampage PSU 3 sene kullandım sorun yaşamadım sonra keyfe keder değiştirdim abartmayın bu kadar da dandik diye de öldürün demedik.

Yazdığım mesajda iki tane vurgu var;

-Atom PSU iyi değil.
-15-20 gün götürür.

Hangisinden emin olmamam gerekiyor. Atom PSU iyi mi yoksa 15-20 gün götürmez mi?

Nereden bu kadar emin olabiliyorsun? Ben dandik Rampage PSU 3 sene kullandım sorun yaşamadım sonra keyfe keder değiştirdim abartmayın bu kadar da dandik diye de öldürün demedik.
Hocam siz sorun yaşamadıysanız kimse yaşamayacak diye bir şey yok, teknoloji şans işi. PSU ile ilgili güzel bir tane yorum yok ayrıca değiştirmeye gerek yok desek, 2 ay sonra elektrikler gitse gelse ve anakart, ekran kartı yansa ne yapacak adam.

2000 TL vermekten kaçmak için 20000 TL'den olmaya gerek yok.

Gayet kaliteli bir psudur. Laf atan asus ver msi'cılara bakmayınız. Psu bomba değildir patlamaz.
Elektriğin gidip gelmesine bakar bilgisayarın çöp olması, alınabilecek bir risk değil hocam.

Ben de bilmediğim için PowerBoost kasa-psu sistem almıştım, 2 ay sonra psu değişimi yaptım. Risk almaya hiç gerek yok.

Gayet kaliteli bir psudur. Laf atan asus ver msi'cılara bakmayınız. Psu bomba değildir patlamaz.

@sneophron bunu yazan arkadaş önceki gün 13.500 TL'ye satılan GTX 1650'li sistem içni harika fiyat demişti.

Kendisi ne diyorsa aksi geçerlidir forumda. O yüzden Atom PSU bombadır ve patlar diye kabul et sen onu.

Geri
Yukarı