Atomic Heart satın almak mı yoksa Game Pass'de oynamak mı?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Atomic heart merak ediyorum ancak kendimi zorlarsam 699TL satın alabilirim ancak bir yanımda satın alma Game Pass mevcut 30 TL verip Game Pass alıp oynayabilirsin diyor size sormak istiyorum sizce hangisini yapmak daha doğru olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Atomic heart merak ediyorum ancak kendimi zorlarsam 699TL satın alabilirim ancak bir yanımda satın alma Game Pass mevcut 30 TL verip Game Pass alıp oynayabilirsin diyor size sormak istiyorum sizce hangisini yapmak daha doğru olur?

100 TL falan olsa al derim ama 700 TL vermektense 30 TL oyna.

Tabii ki Game Pass. Tek seferde oynayıp uzun süre bakmayacağınız bir oyun olur muhtemelen onun yerine daha farklı oyunlar alınabilir ön sipariş ile. Örneğin Hogwarts Legacy, TLOU part 1, Resident Evil 4

Tabii ki Game Pass. Tek seferde oynayıp uzun süre bakmayacağınız bir oyun olur muhtemelen onun yerine daha farklı oyunlar alınabilir ön sipariş ile. Örneğin Hogwarts Legacy, TLOU part 1, Resident Evil 4

Hogwarts Legacy Deluxe Edition ve TLOU part 1 Steam'de on sipariş verdim.

Çünkü biri TR dil desteği var çok oynamak istediğim bir oyundu TLOU bahsediyorum.

Diğeri ise uzun süre oynanacak bir oyun oldugu için ve çok beklediğimden dolayı on sipariş verdim hogwart legacy.

Resident Evil 4 zam gelmezse çıkış gününe kadar almayı planlıyorum tabii oynanış süresine bağlı bu oyunda village gibi kısa ise o kadar parayı vermem.

Zaten çıkış gününe kadar birçok bilgi gelecektir RE4 ile ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı