Atomic Heart sistem gereksinimleri yayınlandı

Makaleler
42
Oyunun yapımcısı Munfish, Steam sayfasındaki önerilerden ayrı olarak daha güncel ve detaylı gereksinim listesi yayınladı.

yktrms81z9ha1.jpg

3 yıllık bir sistemim olmasına rağmen yeni çıkan oyunlara ya yetmiyor ya da ucu ucuna yetiyor. (En yüksek grafik ayarları için bahsediyorum bu arada.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Benim bilgisayarım da 4 yıllık ve yeni çıkan oyunlarda hala beni memnun ediyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Benim bilgisayarım da 4 yıllık ve yeni çıkan oyunlarda hala beni memnun ediyor.

En kısa sürede bakmaya çalışacağım hocam teşekkürler.

Yahu arkadaş bu 1440p size ne etti? 2070 Super ile 6700XT'nin yan yana koyulması sinirlerimi zıplatsa da 1440p high açabileceğimi düşünüyorum.

İşlemciler de ekran kartlarına kıyasla biraz düşük tutulmuş. Bu verilerden yine de optimizasyonun makul olabileceğini söyleyebilirim. R5 1400 ve 1600'ün yüksek/ultra ayarlarda 60 kare çizdirebilecek olması iyiye işaret RDR2 de böyleydi.

İşlemciler de ekran kartlarına kıyasla biraz düşük tutulmuş. Bu verilerden yine de optimizasyonun makul olabileceğini söyleyebilirim. R5 1400 ve 1600'ün yüksek/ultra ayarlarda 60 kare çizdirebilecek olması iyiye işaret RDR2 de böyleydi.
Ben zaten 1080p ultra ayarına bakarak hata etmişim. 1080p High bakınca daha yerli yerine oturdu. Ultra ayarlarda oyun oynamak gerçekten mantıklı değil yav.

İşlemciler ekran kartına göre gerçekten düşük olmuş. 2070s 3060-3060 ti arası bir kart değil mi? Neden yan yanalar 6700 XT ile onu anlamadım. Ve 1080p ultra için 6700 XT fazla sanki. 2K 60 fps oynatması lazım 6700 XT'nin.

Yeni konular

Geri
Yukarı