Atomic Heart takılma oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

Ramalor

Decapat
Daha fazla  
RAM
2x8gb 2933 mhz
Ekran kartı
gtx 1650ti
İşlemci
i5 10200h
Arkadaşlar oyunu Game Pass üzerinden oynuyordum zaten yer yer sıkıntılar oluyordu başta da seste bile sıkıntı oluyordu. Sonra güncelleme geldi belki düzelir dedim şu an oyun tamamen sıkıntı sürekli drop giriyor sesler sıkıntı. En düşük ayarlarda FSR performanstayken dahi sıkıntı devam ediyor. Oyunun optimizasyonu mu kötü acaba diye incelemelere baktım tam tersi optimizasyonu beğenilmiş oyunun. Var mı bu sorunu başka yaşayan çözen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunu Game Pass üzerinden oynuyordum zaten yer yer sıkıntılar oluyordu başta da seste bile sıkıntı oluyordu. Sonra güncelleme geldi belki düzelir dedim şu an oyun tamamen sıkıntı sürekli drop giriyor sesler sıkıntı. En düşük ayarlarda FSR performanstayken dahi sıkıntı devam ediyor. Oyunun optimizasyonu mu kötü acaba diye incelemelere baktım tam tersi optimizasyonu beğenilmiş oyunun. Var mı bu sorunu başka yaşayan çözen?

Shader cache ayarını açtınız mı? Bende de öyleydi. Açtıktan sonra düzeldi.

Fps'im çok yüksek ama habire drop yiyorum animasyonlarda felan kasmalar var oyun oynanacak gibi değil. İlk defa bilgisayarımı bu şekilde görüyorum. Rtx 3080, ryzen 5600, 16 gb Ram, 1 tb SSD var sistemde.

Ya şöyle hem PC hem konsol için optimizasyon açısından bayağı övülüyor. Ben de o yüzden iyice tilt oldum. Game Pass'ten silip baştan kurdum. Son save noktasında beni dünyanın altına atıyor şu an asdfsghfg. Önceki saveler de açılmıyor. Saldım sanırım artık oyunu.

Ya şöyle hem PC hem konsol için optimizasyon açısından bayağı övülüyor. Ben de o yüzden iyice tilt oldum. Game Pass'ten silip baştan kurdum. Son save noktasında beni dünyanın altına atıyor şu an asdfsghfg. Önceki saveler de açılmıyor. Saldım sanırım artık oyunu.
Bu save işi halloldu ama sturrer ve droplar çözülmüyor.

Son düzenleme:
Oyunun problemli olduğuna eminim. Ayrıca çok saçma şekilde ölüyorum. Nasıl saçma bir mekanik yapmışlar anlamadım. 3. görüş açısından oynanması gereken oyunu FPS yapmışlar. Yinede bu oyuna şans vereceğim ama şuanda değil.

Geri
Yukarı