ATS alınır mı?

HawkR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ATS alayım mı, güzel mi? Oyun DLC birlikte alacağım ona göre malum Steam 20 Kasım'da dolara geçecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ATS alayım mı, güzel mi? Oyun DLC birlikte alacağım ona göre malum Steam 20 Kasım'da dolara geçecek.

Hocam zevkinize göre eğer Amerikan tırları seviyorsanız alın ama ben Avrupa sevdiğim için ETS 2 ve tüm DLC'lerini aldım.

Hocam arkadaşın dediği gibi Amerikan tırları seviyorsanız alınır şahsen ben ETS 2'den daha çok seviyorum haritası da daha güzel bence DLC ile beraber.

Ats'de manzaralar ve yollar daha güzel. Ancak modifiye kısmında ets2 hala daha iyi. Gerisi de tır zevkinize kalıyor bence. Ben ikisini de oynuyorum ama ats aldığımdan beri ona daha çok sardım. Special transportta daha büyük yükler çekiyorsunuz. En azından farklılığından dolayı bile bir süre sizi götürür.

Ats'de manzaralar ve yollar daha güzel. Ancak modifiye kısmında ets2 hala daha iyi. Gerisi de tır zevkinize kalıyor bence. Ben ikisini de oynuyorum ama ats aldığımdan beri ona daha çok sardım. Special transportta daha büyük yükler çekiyorsunuz. En azından farklılığından dolayı bile bir süre sizi götürür.
birazda ets sıkırdım baska kamyon oyunları bakıyodum ats cıktı 74 tl güzel mi diğirmi bilmiyorum o yüzden tüm dlc bilikte alcam

Geri
Yukarı