ATS ile hangi DLC'ler alınmalı?

Oynayış zevkine göre değişir.

Ben çeşit çeşit yer gezecem diyorsanız harita dlclerini almanızı öneririm.

Ben Oynayışa önem veririm tırımı süslerim püslerim farklı farklı işler yapayım diyorsanda special cargo pack VE heavy cargo pack alabilirsin. Special cargoda bir konvoy eşliğinde kocaman kargo taşıyorsun (Not: Multiplayerda hala special cargo için bir destek yok o yüzden sadece single ve scsmpde bunu kullanabilirsin)
Heavy cargo isə daha ağır yüklerdir. Bunu hepsinde kullanabilirsin.

Harita yoğunluğu açısından Northwest, araç yapılandırmaları açısından Southwest veya Texas-sized bundle daha mantıklı olur.
Oynayış zevkine göre değişir.

Ben çeşit çeşit yer gezecem diyorsanız harita dlclerini almanızı öneririm.

Ben Oynayışa önem veririm tırımı süslerim püslerim farklı farklı işler yapayım diyorsanda special cargo pack VE heavy cargo pack alabilirsin. Special cargoda bir konvoy eşliğinde kocaman kargo taşıyorsun (Not: Multiplayerda hala special cargo için bir destek yok o yüzden sadece single ve scsmpde bunu kullanabilirsin)
Heavy cargo isə daha ağır yüklerdir. Bunu hepsinde kullanabilirsin.
Texas en son çıktığı için fazla indirime girmez galiba. Northwest daha iyi gibi.

Northwest Bundle'ı alınca iki pakette de ATS olduğu için, Southwest Bundle'ın fiyatı düşer mi biraz daha?
ATS'ye zaten sahipsin, onun fiyatı düşüyor fakat bunun dışında herhangi bir fiyat düşüşü olmaz. Paket bilgisine tıkladığımızda içindeki ögelerin hepsi farklı ATS oyunu dışında.

Geri
Yukarı